2737
2739
عنوان

مامانایی که واسه سنجش کلاس اول رفتین 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 49054 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانی گل من هم امروز رفتم پسر من پیش دبستانی رفته فقط اتاق برای تست هوش رفت همکاری نکرد ارجاع ...

به منم گفتن شهریور برم . ولی خودم خیلی استرس دارم . بهم گفتن زنگ بزنم تاریخشو بندازم جلو که زودتر تکلیف معلوم بشه 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2731

از پسر من پرسیدم فرق پروانه مگس گفت پروانه رنگی مگس سیاه 

آزمونگر گفته باید بگی مگس بالش نازک پروانه بالش ضخیم 

ارجاع برای مرحله دوم 

خدا ازشون نگذره با سوالاتشون با این کارهاشون

2740

عزیزم سعی کن بیشتر باهاش علوم و حشرات و  ریاضی رو کار کنی چون من پارسال که پسرم رو بردم بیشتر از علوم و ریاضی ‌ پرسیده بودن ولی خداییش بعضی از سوالاش من اینجوری شدم🤪 ایشالله موفق باشه دختر گلتون🌹

کلا جلو غریبه هم کم رو و خیلی روش نمیشه حرف بزنه . با اینکه خیلی پر حرفه .

پسر منن این مشکل داشت ترس از جدایی تا قبل پیش دبستانی هرکلاسی میذاشتم گریه گریه نمی رفت یا اگه هم میرفت منم ته کلاس میشستم ولی پیش دبستانی خیلیییی جدی گرفتم ده روز تو مدرسه پشت کلاس نشستم هی اومد بیرون گریه کرد که نمیرم یروز سر یه موضوع گفتم باید سریع برگردم خونه خلاصه کلام الحمدالله خیلی خوب شد دیگه خجالتی نیست 

خدایا چنان کن سرانجام کار   /    تو خشنود باشی و ما رستگار 🤲🤲🤲🤲

ایکاش شما هم تو پیش دبستانی مثل من پافشاری میکردی اصلا نمیذاشتم خونه بمونه ،اینقدر کادو یواشکی دادم به مربی هاش بهش بدن تا حس امنیت و آرامش کنه ،همیشه هم قبل اینکه کلاسش تموم بشه جلو در بودم ‌که یموقعه نیاد بیرون نباشم دوباره ارزش برگرده

پسر جاریم توی همین سنجش ها بهش گفتن درست نمیتونه حرف بزنه ببرش گفتار درمانی 😑😑 آخرم نبردش الانه هم ...

پسر منم دقیقا همین جوریه به لواشک میگه وسالک😔😔😔البته ۵ ساله شه امسال میره پیش دبستانی،درسش چطوره خوبه یا تو یادگیریم مشکل داره؟؟؟؟

برای خوب شدن مامانم صلوات میفرستید دوستای نی نی سایتی؟😍

از این کتابها که مال هوش بگیر باهاش کار کن 

الان پسرم گفت یه سوال این بود تو تصویر میگفت نزدیکترین راه برای رسیدن خرگوش به هویج باید با خط بکشی

2706