2733
2734
عنوان

مامانایی که واسه سنجش کلاس اول رفتین 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 49436 بازدید | 96 پست
منم کتابایی که واسه پیش بود کامل باهاش کار کردم . حالا شاید یادش رفته باشه . دوباره شروع میکنم باهاش ...

فقططط استرس نداشته باش و ریلکس برخورد کن انگار که اتفاق خاصی نیست

چون خاطره بدی توی ذهنش میمونه 

ان شاءالله خدا کمکش کنه و قبول بشه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
پسر جاریم توی همین سنجش ها بهش گفتن درست نمیتونه حرف بزنه ببرش گفتار درمانی 😑😑 آخرم نبردش الانه هم ...

تو همون مرحله اول تاییدش کردن؟ 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

يه بچه داغون تو كلاس دختر من بود اول دبستان. اولين روز دخترم گفت چرا اين بچه گيجه؟ يعني فقط در و ديو ...

خدا کنه . دختر من اصلا اینجوری نیست حواسش به اطرافش خیلی هست از همه چیز هم انقدر سوال میکنه تا سر دربیاره .

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸

من الان ۲۳ سالمه ولی از بس برام جذاب بود تقریباً یادم هست چیا پرسیدن

مثلا هدفون میذارن میگن وقتی شنیدی صدای بوق رو دست چپت رو بیار بالا

یا یه کلبه بود، ی خرگوشم بود گفت با خط برسونش خونش

ازین چیزا

2731
تو همون مرحله اول تاییدش کردن؟ 

بله ولی بهش گفته بود ببرش گفتار درمانی تا کلمات رو درست تلفظ کنه ولی الانه مدرسه میره کلمات رو درست تلفظ میکنه آبجی من تا کلاس دوم ابتدایی به  حرف (ر) میگفت (ل) بعد یاد گرفت 

.....🤪....

یاد خاطراتم افتادم

من و داداشم یکسال باهم تفاوت سنی داریم من بزرگترم

من رفتم سنجش

سال بعد ک داداشم میخواست بره انقد ترسوندمش، گفتم چشم مرغابی‌ها رو درمیارن میذارن برای چشم تو که خوب ببینی 😭😭😭😭

ترسیده بووود

استارتر عزیز الان دیگه بچه ها رو از سه چهار سالگی کلاس زبان ، آی مت ،پیش دبستانی یک وبعد دو میفرستن ...

باهاش کار میکردم کتاب های پیش رو . ولی بنظرم اونجا خجالتی و کم رو بودنش باعث شده جواب نده . خدا که سری یعد اینجوری نشه 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
عزیزم نگران نباش منم چند سال پیش پسرم ارجاع دادن بعد قبول شد وتا الان همیشه شاگرد ممتاز کلاسشون بوده ...

دلیل ارجاع دادن شما واسه خجالتی بودنشه؟ اخه از یکی شنیدم واسه پول گرفتن دوباره ست . شما چقدر دادی؟ 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
فک کنم سختر از اینا بوده . چون دختر من بلده اینارو .

چند تا کامنت گذاشتم ی سری سوالا که پسرم گفته را نوشتم عزیزم..اونا را هم بخون و باهاش تمرین کن

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
دلیل ارجاع دادن شما واسه خجالتی بودنشه؟ اخه از یکی شنیدم واسه پول گرفتن دوباره ست . شما چقدر دادی؟&n ...

۳۰ تومن همون بار اول دادم.بار دوم رایگان بود.برا پول نیست .ازمون میگیرن ونمره میدن نمره دخترم ۲۵ شد گفتن حداقل باید ۲۷ میشده برا همین ارجاع دادن.نمره هم مناسب سنشون هست بچه هایی بودن که چند ماه کوچیکتر بودن با نمره ۲۳ قبول میشدن.ولی اگه خودت میدونی بچت سالمه مطمعن باش ردت نمیکنن.مدارس خاص برای بچه های اوتیسمی یا ناهنجاریهای دیگه دارن هست.حتی بچه های دیر اموز هم مدرسه عادی میرن .طبیعیه بعضی بچه ها باهوشن بعضی ها تنبلتر ولی دلیل نمیشه بفرستنشون مدارس خاص

سلام مامانی گل من هم امروز رفتم پسر من پیش دبستانی رفته فقط اتاق برای تست هوش رفت همکاری نکرد ارجاع دادن من حالم خیلی بده میگو خسته شدم کلی امروز گریه کردم مرداد باید ببرم دوباره یعنی چی میشه

2706