2737
2739

امروز دخترمو بردم واسه سنجش ولی تو اون کلاسی که رفت و ازش سوال پرسیدن قبولش نکردن و ارجاع دادن به یه مدرسه دیگه که شهریور باید بریم . 

حالا نمیدونم اگه اونجا هم قبول نکنن چی میشه .

کسی تجربه ای داشته؟ 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸

چیزی‌نمیشع‌نترس‌روی‌دخترت‌کار کن‌بهشون‌جواب‌بده،اگ‌میدونی‌بچت‌مشکلی‌نداره،احتمالا‌

خسته‌ بوده و جواب درست بهشون‌نداده

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی‌نمیشع‌نترس‌روی‌دخترت‌کار کن‌بهشون‌جواب‌بده،اگ‌میدونی‌بچت‌مشکلی‌نداره،احتمالا‌ خسته‌ بوده و جوا ...

قبل از اینکه بره کلی باهاش کار کردم سوالایی که شنیده بودم میپرسن . مشکل خاصی نداره دخترم 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2728

ای بابا من ک هنوز نبردمش سنجش

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
قبل از اینکه بره کلی باهاش کار کردم سوالایی که شنیده بودم میپرسن . مشکل خاصی نداره دخترم 

‌بچه‌هول‌کرده چیزی‌نیست‌میری‌اونجا‌‌میبینن‌سالمه‌تموم‌میشه

این‌جریان

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2738
‌بچه‌هول‌کرده چیزی‌نیست‌میری‌اونجا‌‌میبینن‌سالمه‌تموم‌میشه این‌جریان

اگه اونجا هم نتونه جواب بده چی.😔😔 تو نت داشتم سرچ میکردم گفته بود میفرستن مدارس مخصوص 😞😞

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
اگه اونجا هم نتونه جواب بده چی.😔😔 تو نت داشتم سرچ میکردم گفته بود میفرستن مدارس مخصوص 😞😞

خب‌باهاش‌حرف‌بزن‌بگو چی‌شده‌جواب‌ندادی،‌نه‌عزیزم‌مخصوص

منظور‌مدرسه‌استثنایی‌هست‌بچه‌شما‌ک‌سالمه

چرا پیش‌دبستانیو‌دوس‌نداش،ترس‌از‌جدایی‌از‌شما‌داشت؟

2706