2733
2734
عنوان

مامانایی که واسه سنجش کلاس اول رفتین 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 49230 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره . حتما باهاش کار میکنم 

ببینن بلد نیست استثنایی میفرستن یا میگن دیر آموزه حسابی وقت بزار براش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
نه کامل نرفت . یعنی دوست نداشت بره . یه مدت به زور فرستادمش ولی نمیموند 

اوه اگه پيش دبستاني هم نرفته خيلي سخت ميشه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

پیش دبستانی خیلی مهمه 

کاش جدی میگرفتی 

ولی الان به جای غصه خوردن پرس و جو کن مطالبش رو بهش یاد بده 

یادمه بچه من چند تا کتاب داشت 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
چیا میپرسن مگه؟ نظر خودت چیه به نظزت ذهنش کنده؟ اگر نه که دوباره ببر بگو خسته بود

تفاوت،تشابه،اشکال رنگها اسم شهر و کشور خودش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

پسر جاریم توی همین سنجش ها بهش گفتن درست نمیتونه حرف بزنه ببرش گفتار درمانی 😑😑 آخرم نبردش الانه هم میره مدرسه فقط به پرتقال میگه پاقلات یا کلمات بلد نیست درست تلفظ کنه .......... حتما بچه هول کرده نتوانسته بیشتر در قالب بازی باهاش حرف بزن سوال کن 

.....🤪....

رنگها میپرسن. مثلا دایی کی میشه باید بگه برادر مامانم و...

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

يه بچه داغون تو كلاس دختر من بود اول دبستان. اولين روز دخترم گفت چرا اين بچه گيجه؟ يعني فقط در و ديوار و سقفو نگاه ميكرد تو هپروت بود انگار. من تعجب كرده بودم چجوري سنجش قبولش كردن. تا آخر سال هم همونجور بود و كارنامه اش همه يا قابل قبول بود يا نياز به تلاش

شما اگه دخترت فقط خجالت كشيده و مشكل ديگه اي نداره نگران نباش نميفرستنش مدارس مخصوص

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
باید میفرستادیش مهد و پیش دبستانی پسر من از وقتی رفت مهد اصلا ازین رو به اون رو شد امسالم میره پیش ...

مهدش هم یکی درمیون میرفت و من اونجا بودم پیشش . استرس جدایی داشت نمیموند 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸