2733
2734
عنوان

مامانایی که واسه سنجش کلاس اول رفتین 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 48587 بازدید | 96 پست
پسر منم دقیقا همین جوریه به لواشک میگه وسالک😔😔😔البته ۵ ساله شه امسال میره پیش دبستانی،درسش چطوره ...

پرسش خوبه فقط تلفظ بعضی کلمات براش سخت بود قبلن الانه خیلی بهتر شده نگران نباش کم کم درست میشه خواهرم تا دوم دبستان به ر میگفت. ل.  بعدش خودش یاد گرفت 

.....🤪....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرسش خوبه فقط تلفظ بعضی کلمات براش سخت بود قبلن الانه خیلی بهتر شده نگران نباش کم کم درست میشه ...

ممنون عزیزم جواب دادی....یعنی هیچ کدوم(خواهرت و بچه جاریت)نرفتن گفتار درمانی؟؟

برای خوب شدن مامانم صلوات میفرستید دوستای نی نی سایتی؟😍
2728
پسر منم فرستادن یه مدرسه دیگه همون روز بعد اونجا قبولش کردن کلا اینا برای اینکه یه کاری برای انجام د ...

امروز رفتم دوباره سنجش . از لای در دیدم یه پازل بهش داد درست که اشکال هندسی بود . بعدشم سوالات دور و نزدیک و رنگهارو پرسیده بود 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
ایکاش شما هم تو پیش دبستانی مثل من پافشاری میکردی اصلا نمیذاشتم خونه بمونه ،اینقدر کادو یواشکی دادم ...

من یکماه کامل رفتم تو پیش دبستانیش که عادت کنه ولی اصلا خوب نشد . اوایل بارداریم هم بود واقعا واسم سخت بود . دیگه از ابانماه دیدم فایده ای نداره . چون نمیتونستم روزی 4_5 ساعت اونجا بمونم بهم فشار میومد 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2740
من یکماه کامل رفتم تو پیش دبستانیش که عادت کنه ولی اصلا خوب نشد . اوایل بارداریم هم بود واقعا واسم س ...

سلام معلم پایه اول و پیش هستم میتونید داخل کانال عضو بشید واز مطالب استفاده کنید @payeavalvapish

منم کتابایی که واسه پیش بود کامل باهاش کار کردم . حالا شاید یادش رفته باشه . دوباره شروع میکنم باهاش ...

سلام معلم پایه اول و پیش هستم میتونید داخل کانال عضو بشید واز مطالب استفاده کنید @payeavalvapish

2706