2733
2739

سلام خانوما.

نمیدونم چرا هرکاری میکنم سس ِ مرغم خوشرنگ و خوشمزه نمیشه. شوهرم میگه انگار داری آب و رب میخوری😁

اگه میشه بگید چطوری درست کنم عالی و خوش طعم شه.

پیشاپیش از همتون ممنونم مهربونا🌷😍

پیاز رو رنده کن سبک شد رب بزن و ادویه و حسابی سرخ کن بعد یه لیوان آب بریز که غلیظ بمونه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاز رنده شده تو روغن سرخ کن چندتا دونه هویج و فلفل دلمه ایی هم بزن رب اضافه کن ادویه بزن فلفل سیاه و زعفرونو نمک بعد اب کم بزن مرغ های سرخ شده رو بهش اضافه کن زیر اجاقو کم کن درشو بزار یک ساعت بمونه محشر میشه

2728

سلام عزیزم من اول یه سر پیاز رنده میکنم بعد با روغن خوب سرخش میکنم کاراملی که شد دوقاشق رب اضافه میکنم خوب سرخش مبکنم بعد یه قاشق مرباخوری پودر انبه.نمک.یه قاشق چابخوری زروچوبه.خوب تفتش میدم یه لیوانو نصفی آب میزارم بجوشه وقتی جوشید زیرشو کم میکنم میزارم به غلظت دلخواهم برسه من اینجوری درست میکنم خیلی خوبه پودر انبه رو حذف نکن هم سسو غلیظ وخوشرنگ میکنه هم خوشمزه

خدایا شکرت  

حتتتتمممما حتما پیازت رو رنده کن و تو روغن متوسط روبه زیاد سرخ کن و بعدش رب زیاد بزن و اب کم .زعفرونم بریز و بذار کمی قُل بخوره.بنظرم به رب فقط زردچوبه و فلفل سیاه و کمیییی دارچین بزن .همین 

2740
سلام عزیزم من اول یه سر پیاز رنده میکنم بعد با روغن خوب سرخش میکنم کاراملی که شد دوقاشق رب اضافه میک ...

هویج رنده شده ویکم فلفل دلمه با پیاز هم تفت بدی اگه داشتی خیلی خوشمزش میکنه درآخر هم زعفران بزار

خدایا شکرت  
2706