2752
2734
عنوان

کدبانوها دستور "سس مرغ" خوشمزه و خوشرنگ میخوام🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 10210 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دفعه حتما امتحان میکنم. کدبانو جان.🌷

این کارو نکن. سرخ کردن نمک و زردچوبه بشدت خطرناک و سرطان زاست. من فقط تو دستور مرغ سایو دیدم این روش خطرناک رو

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2731
برو دستور مرغ مجلسی  کاربر سایو رو جستجو کن خیلی عالیه @sayoo1    

اشپزیش عالیه کانال هم تو امضاشه فکر کنم 

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
اشپزیش عالیه کانال هم تو امضاشه فکر کنم 

اتفاقا بعضی غذاهاش سالم نیستن. روغن خیلی استفاده میکنه و پرچربه

دختر دایی شوهر منم غذاهاش خیلی شیک و مجلسیه ولی بسیار پرروغن و ناسالم

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
اونوقت شما سیب زمینی رو چطوری سرخ میکنی؟  خیلی ها مرغ مجلسی رو اول با زردچوبه سرخ میکنن!

خیلیها کار اشتباهی میکنن. شما دوست داری انجام بده. چرا اینجوری جبهه میگیری؟!!

خیلیها کار اشتباهی میکنن. شما دوست داری انجام بده. چرا اینجوری جبهه میگیری؟!!

نه عزیزم فقط با تعجب سوال پرسیدم ک چطوری سیب زمینی سرخ میکنی؟ برام جالب شد ک یاد بگیرم. 

من بسیار آدم آروم و انتقادپذیریم بانوی مهربون.

اتفاقا بعضی غذاهاش سالم نیستن. روغن خیلی استفاده میکنه و پرچربه دختر دایی شوهر منم غذاهاش خیلی شیک ...

برا مهمون که نمیشه رژیمی درست کرد 

سایو کلی دستور کیک و دسر داره

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
نه عزیزم فقط با تعجب سوال پرسیدم ک چطوری سیب زمینی سرخ میکنی؟ برام جالب شد ک یاد بگیرم.  من بس ...

چون نوشتی اونوقت شما سیب زمینی... فکر کردم بهت برخورده   

سیب زمینی مگه چیزی میخواد برای سرخ کردن؟ اگه برای خودمون بخوام خرد میکنم میشورم سرخ میکنم از روغن درمیارم نمک میزنم

مجلسی بخوام خرد میکنم میشورم با کمی زعفرون خوشرنگش میکنم سرخ میکنم

برا مهمون که نمیشه رژیمی درست کرد  سایو کلی دستور کیک و دسر داره

اشتباه نشه  غذای سالم غذای رژیمی نیست. غذای سالم مجلسی با غذای مضر مجلسی خیلی فرق داره

برا مهمون که نمیشه رژیمی درست کرد  سایو کلی دستور کیک و دسر داره

در اینکه سایو جان یک خانم کدبانوست شکی نیست.