2752
2734
عنوان

کدبانوها دستور "سس مرغ" خوشمزه و خوشرنگ میخوام🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 10244 بازدید | 54 پست
اشتباه نشه  غذای سالم غذای رژیمی نیست. غذای سالم مجلسی با غذای مضر مجلسی خیلی فرق داره

بله عزیزم میشه موقع پخت غذا مصرف روغن رو اورد پایین 

اینو فکر کنم همه بلد باشن دیگه 

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بله عزیزم میشه موقع پخت غذا مصرف روغن رو اورد پایین  اینو فکر کنم همه بلد باشن دیگه

نه دیگه شما بلد نبودی چون وقتی گفتم بعضی غذاهاش پرروغنه و سالم نیست گفتی برای مهمون که نمیشه رژیمی درست کرد  

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
نه دیگه شما بلد نبودی چون وقتی گفتم بعضی غذاهاش پرروغنه و سالم نیست گفتی برای مهمون که نمیشه رژیمی د ...

ای بابا ول کن نیستی شما هم 

من سایو رو معرفی کردم ب اسی ،شما چرا جوش میزنی 

اسی خودش میدونه غذا چرب ناسالمه شما نگران نباش

در ضمن تبلیغ هم نکردم برا کسی که دنبال ایراد گرفتنی

لطفا ریپ نکن 

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
نه دیگه شما بلد نبودی چون وقتی گفتم بعضی غذاهاش پرروغنه و سالم نیست گفتی برای مهمون که نمیشه رژیمی د ...

خوب کسی که چرب دوست نداره کم روغنترمیتونه بپزه .بعدم خیلیاغذای چرب دوست دارن غذای کم روغن خوششون نمیادمثل داداشه من.سایوهم حتماچرب دوست دارن این که ایرادغذاحساب نمیشه.دست پختش ودستورای اشپزیش عالیه😋😋.من چندبارازدستوراتش استفاده کردم عالین مرغشم درست کردم عالی شد

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

من بلدمممم 

صادقانه میگم

این قدر خوشمزه است که دل میبره طعم و عطرش

نه شوره ، نه ترشه ، نه تلخه ، نه شیرین ، نه بی مزه ،نه بوی ضحم میده و نه بوی سیر

چن همه ی مواد اولیه اش دقیق دقیق توی جزوه اش هست

هیچیشو ننوشته بهدمقدار لازم

منتها چن کلاس رفتم و خیلی هزینه کردم نمیتونم بگم...

ولی اگ کسی خواست میتونم جزوه ی استادمو با نصف قیمت واسش بفرستم