1542
1480
عنوان

بزرگترین اشتباه زندگیتون چی بوده

583 بازدید | 68 پست

تا حالا اشتباهی داشتید ک مسیر زندگیتون رو عوض کرده باشه و حسرتش همراهتون باشه؟ خودم بزرگترین اشتباه زندگیمو انتخاب رشته غلطم میدونم ک واقعاااا فک میکنم اگه اونموقع درست انتخاب کرده بودم الان شرایطم شاید خیلی فرق میکرد

در درون یک زن ، چهار زن دیگر میتواند باشد ، دخترکی شر و شیطان و بغلی ، دختر نوجوان جسور و مغرور ، زن میانسال مستقل و منظم ، زن مسن غرغرو و اخمو ،اما تمام اینها تنها ب رفتار یک مرد بستگی دارد ک کدام زن پررنگ تر باشد 👌👌👌

ازدواج در سن کم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

دوستی توی ۱۷-۱۸ سالگی با دوست پسر اولم

اشتباهی که ۴ سال زندگیمو نابود کرد

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

دوستی با یه دختر 

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ی حرفی  رو به یکی گفتم‌که نباید میگفتم 

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1432

الان اکثرا میگن ازدواج

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!
1563

انتخاب رشته فنی و حرفه ای.....حسابداری خوندم ولی میگم کاش انسانی میخوندم از اون طریق پیوسته حسابداری میخوندم ....نه اینکه هر دوسال به دوسال کنکور بدم

خواهر‌گلم که داری امضامو میخونی میشه بادل پاک و مهربونت برای حاجت دلم و خوشبختیم یه صلوات بفرستی ان شاالله خدا بهترینا رو نصیبت کنه🤩😍😘
1578