2737
2734
عنوان

سلام همه بیاین لطفا سوال درباره نی نیم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 134 پست
سوراخ کن یه لحظس . اونم که چیزی نمیفهمه فعلا . یادش هم نمیمونه 

دلم نمیاد😢😢😢😢😢

میترسم همون سه لحظه اذیت شه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اصلا نکن من که نمیکنم هرگز  این رسمه مسخره ایه بنظرم مثل‌ تتو  فقط این زیاده جا افتاده ا ...

میترسم بزرگ شه بچه های مردم رو بیینه گوشواره دارن دلش بخواد

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییی دلم ریش شدددد😭😭😭😭😭😭

مال خواهرمو پیش ما سوراخ کرد چهلش درنمیومده بود با دستش هی مالید بعد سوراخ قشنگ یادمه نه گریه کرد نه عفونت

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
اره دقیقا اخه مامان منم دلش نیومد سوراخ کنه بزرگ که شدم تو گوشای بچه ها میدید دلم میخواست ولی جر ...

من میگم خودت نرو.. بذار یکی دیگه ببره .. آخه میدونی چیز واجبی هم نیست که حتما انجام بشه، فقط چون میدونیم بچه‌ها دلشون میخواد این کارو میکنیم، مثلا اگه ختنه واجب نبود، من نمیتونستم تصمیم بگیرم که انجام بدم یا نه.. به خاطر همین دو دل بودنم مینشستم تو خونه و خودم نمیرفتم.. ولی چون واجب بود رفتم که پیش پسرم باشم... توأم به نظرم خودت نرو که اذیت نشی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2742
نه ختنه که باید انجام بشه اره والا من خودمم از اون صدای تق میترسممم😢😢😢 میترسم برای پرده گوش ...

نه هیچی نمیشه خواهرم کارشمارو کرد گذاشت شد دوسال و نیمش بعد سوراخ کرد طفلی بچه همش گریه میکرد

⁦(✷‿✷)⁩
مال خواهرمو پیش ما سوراخ کرد چهلش درنمیومده بود با دستش هی مالید بعد سوراخ قشنگ یادمه نه گریه کرد نه ...

وایییی من میخوام آمپول بزنم نیاز به بیهوشی دارم چه برسه به این کارا😆😆😁😁

من میگم خودت نرو.. بذار یکی دیگه ببره .. آخه میدونی چیز واجبی هم نیست که حتما انجام بشه، فقط چون مید ...

اره درسته

ولی دلم نمیاد تنها بره😢😢😢

2740
نه هیچی نمیشه خواهرم کارشمارو کرد گذاشت شد دوسال و نیمش بعد سوراخ کرد طفلی بچه همش گریه میکرد

اخیییی😢😢😢

نمیدونم والا😢

چند شبه خیلی تو فکرم

یه روانشناسه میگف اصلا حق ندارین گوش دختر سوراخ کنین یه نوع تجاوز به حقوق بچس!!! میگف شاید بزرگ بشه ...

گلم من میترسم بزرگ شه ببینه همه دوستاش گوشواره دارن دلش بخواد

میترسم بزرگ شه بچه های مردم رو بیینه گوشواره دارن دلش بخواد

هر وقت خواست میره میکنه نگران نباش‌فوقش‌دیر‌میره چیزیو از دست نمیده من باشم نمیکنم باز‌خود دانی

من یه سوزن واسه ی‌ازمایش برای سلامتیش‌ جونم در میاد تا بزنه 

واکسن هارو همه با وحشت میگذرونم اونوقت به خاطر گوش‌واره به بچه ترس‌و درد بدیم که چی‌بشه 

من تو عمرم فک کنم فقط عروسیم گوشواره انداختم 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
وایییی من میخوام آمپول بزنم نیاز به بیهوشی دارم چه برسه به این کارا😆😆😁😁

یکم محکمو قوی باش  روزای سختی جلو رو داری من سرختنه پسرمم هیچکسو نبردم خودم رفتم خودم پیشش بودم گرفتمش خودمم مواظبش بودم تا بیفته مامانم هی غر میزد چرا با ماها نرفتی دخترک خر😂😂😂 کلا کارامو خودم میکنم

پسرمن اندازه کف دستم بود عین جوجه مرغ عشق  نه خونه کسی موندم نه کمکی همه میگفتن اونو تو میکشی خودم با تمام سختی بزرگش کردم

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
با دستگاه سوراخ میکنن خیلی هم درد وگریه زاری نداره منم‌همین دیروز پسرمو‌ختنه کردم ده دقیقه هم نشد ، ...

من تحمل همون یکم گریه و زاریشم ندارم😢😢😢😢😢😢

یکم محکمو قچعی باش  روزای سختی جلو رو داری من سرختنه پسرمم هیچکسو نبردم خودم رفتم خودم پیشش بود ...

وای دختر تو دیوونه‌ایییییی

واسه ختنه بچه تنها رفتی؟؟؟  وای خدا فشارم افتاد😫😫😫

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
یکم محکمو قچعی باش  روزای سختی جلو رو داری من سرختنه پسرمم هیچکسو نبردم خودم رفتم خودم پیشش بود ...

ماشاالله تو شیر زنی بودی برای خودت

نه بابا من مامان ترسویی بیش نیستم😆😂😂😂😂😂

2706