2733
2739
عنوان

سلام همه بیاین لطفا سوال درباره نی نیم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 134 پست
من جایی خوندم که گوش دخترو زیر ۶ماه سوراخ نکنید ضرر داره میتونی تو نت هم سرچ کنی زمان مناسب سوراخ ک ...

واقعا؟خوب شد که گفتی

اخه مامانم سرمن دلش نمیومد سوراخ کنه گفت چون خیلی دوست داشتم تحمل گریه تو نداشتم ولی خودم تو سن ۷،۸ سالگی عاشق گوشواره بودم ولی جرعتش رو نداشتم برم سوراخ کنم😆

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
دوستان ختنه رو با گوش رسوراخ کردن مقایسه نکنین اصلا ربطی بهم نداره

مقایسه نکردم،اسی گفته میترسم ،منظورم این بود که از ختنه که سخت تر نیست،دردوگریش هم کمتره

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم ۶ ماهگی سوراخ کردم ولی خیلی گریه کرد وای عزیزم الان اگر عجله نداری بزار بزرگ تر بشه 

میترسم اونموقع درد بکشه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ختنه خیلی مهمه عزیزم و لازمه ولی سوراخ کردن واجب که نیست

والا من خیلی هم اینجا هم دور اطراف دیدم مخالف ختنه هم هستن هزارتا حرف میبافن

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2728
دکترا زیر شش ماه اصلا توصیه نمیکنن چون سیستم ایمنی بچه خیلی ضعیفه،من اصلااا دلم نمیاد،سوراخ هم نمیکن ...

اهان ولی میترسم سنش رفت بالا اذیت شه و گوشش رو هی دست بزنه

واقعا؟خوب شد که گفتی اخه مامانم سرمن دلش نمیومد سوراخ کنه گفت چون خیلی دوست داشتم تحمل گریه ت ...

آره،چون میگن سیستم دفاعی بدن هنوز به اندازه کافی مقاوم نیست وممکنه عفونت کنه،یا مثلا چون هنوز درک درستی از گوشواره نداره ممکنه بکشتش وباعث خونریزی وپارگی قسمت سوراخ شده بشه

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤

واسه منو سوراخ نکرده بودن،بعد ک بزرگتر شدم خودم میترسیدم،تازه همین سه سال پیش رفتم سوراخ کردم...بنظرم اصلا واجب نیست

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

مال ماهارو که عمه با سوزن و نخ سوراخ کرده کل طایفرو هیچکسم چیزیش نشده😁😁

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2740
نکن واجب ک نیس😘نی نی گنا😍

اره ولی میترسم اتفاقی که برای من افتاد براش بیوفته

مامانم گفت دلم نیومده بود مال تو رو سوراخ کنم ولی از ۷ سالگیم عاشق گوشواره بودم ولی اصلا جرعتش رو نداشتم برم سوراخ کنم

من تو سن 25سالگی سوراخ کردم گوشمو.....باورت میشه؟؟؟خخخخخخ تازشم بخاطر مراسم عقدم سوراخ کردم وگرنه علاقه ای ب گوشواره نداشتم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

درسته که هرچی زودتر باشه بهتره و درد خیلی کمتری حس میکنه ( بچه دوستم که اصلا دردی حس نکرد، کلا خواب بود)

ولی منم فکر میکنم دلِ انجام دادن این کارو نداشته باشم.. حتی واسه ختنه پسرم دو دل بودم... نمیدونم والا آدم گیج میشه ... چون بچه‌ها بزرگتر میشن و دلشون گوشواره میخواد، اونوقت به خاطر ترسی که دارن حاضر نمیشن گوششون‌و سوراخ کنیم... هی با حسرت به بقیه بچه‌ها و گوشواره‌هاشون نگاه میکنن... از یه طرفم تا نوزادن آدم دلش نمیاد واقعا.. تصمیم گرفتن سخته🙄

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مال ماهارو که عمه با سوزن و نخ سوراخ کرده کل طایفرو هیچکسم چیزیش نشده😁😁

وایییی دلم ریش شدددد😭😭😭😭😭😭

کلا دلم نمیاد اخه😢😢😢

پس شما اگه پسر داشتی چی؟کلا ختنه نمیکردی😆

هر چی زودتر بهتر من پسرم 22روزش بود ختنه کردم تازه ختنه با گوش سوراخ کردن زمین تا اسمون فرق داره

درد نداره اما ترس داره نذار بزرگترشه گناه داره منه زن گنده از اون لحظه ای که میگه تق گوش سوراخ میشه میترسم نمیرم سوراخ کنم

⁦(✷‿✷)⁩
درسته که هرچی زودتر باشه بهتره و درد خیلی کمتری حس میکنه ( بچه دوستم که اصلا دردی حس نکرد، کلا خواب ...

اره دقیقا

اخه مامان منم دلش نیومد سوراخ کنه بزرگ که شدم تو گوشای بچه ها میدید دلم میخواست ولی جرعتش رو نداشتم سوراخ کنم نمیخوام برای دخترمم همچین اتفاقی پیش بیاد

پس شما اگه پسر داشتی چی؟کلا ختنه نمیکردی😆 هر چی زودتر بهتر من پسرم 22روزش بود ختنه کردم تازه ختنه ...

نه ختنه که باید انجام بشه

اره والا من خودمم از اون صدای تق میترسممم😢😢😢

میترسم برای پرده گوش نوزاد اسیبی برسونه

2706