2737
2734
عنوان

سلام همه بیاین لطفا سوال درباره نی نیم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 134 پست
ان‌شاءالله هرچی خدا بخواد😍😍😍 سالم باشه دیگه هرچی به صلاحِ همون بشه😘

ایشاالله

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
چرا عزیزم اذیت شد مگه

اذیت نشد. اما یه اتفاقی افتاد که یکی از گوشهاش پاره شد. البته خدا رو شکر خیلی جدی نبود اما ترس وجودم رو گرفت. و گوشواره دیگه ننداختم تو گوشش. و گذاشتم بزرگ بشه بعد. البته یکی از گوشهاش تا چند وقت پیش گوشواره داشت اما اون هم در اوردم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واوووو به به شاعرم که هستی😂😂😂😂😂😂 بخدا اینقدر دوست دارم برم سوراخ کنم گوشامو ولی مگه ...

اتفاقا دخترایی که خواهر ندارن فقط داداش دارن شجاع ترن منم دوتا داداش دارم همش از بچگی دوس داشتم جلوشون کم نیارم اینجوریا شد که شجاع شدم 😂😂 با شوهرت برو بی حسی زیادم بزنه اصلا انقد حال میکنی بعدش که دوس داری همه جاتو پرسینگ کنی 😂

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم
اذیت نشد. اما یه اتفاقی افتاد که یکی از گوشهاش پاره شد. البته خدا رو شکر خیلی جدی نبود اما ترس وجودم ...

واییی خداروشکر به خیر گذشت

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2728
اتفاقا دخترایی که خواهر ندارن فقط داداش دارن شجاع ترن منم دوتا داداش دارم همش از بچگی دوس داشتم جلوش ...

من کلا بیمارستان یا جایی برم بوی الکل بفهمم دست و پام شل میشه😆😂😂😂

واییی خداروشکر به خیر گذشت

مننون گلم. بچه ی شما هنوز خیلی کوچیکه و تعادلی روی حرکات دستش نداره. خدای ناکرده ممکنه که گوشواره بیاد تو دستش و بکشه .بزار بزرگتر که شد بعد ببر گوششو سوراخ کن. من دخترم عفت ماهش بود. اذیت نشد. اما اون اتفاق برای من وحشتناک بود

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
مننون گلم. بچه ی شما هنوز خیلی کوچیکه و تعادلی روی حرکات دستش نداره. خدای ناکرده ممکنه که گوشواره بی ...

اتفاقا میگن هرچی بزرگتر شه حس میکنه یه چیز اضافی رو گوششه و میکشدش

2740
اتفاقا میگن هرچی بزرگتر شه حس میکنه یه چیز اضافی رو گوششه و میکشدش

کلا همه هر چیزی میگن😃😃😃

اما یاد بگیر با حرف همه پیش نری که بیچاره میشی

کلا همه هر چیزی میگن😃😃😃 اما یاد بگیر با حرف همه پیش نری که بیچاره میشی

لایک داشت حرفت

لایک داشت حرفت

فدات

خیلی میترسم مریم😢😢😢😢

نترس عشق من 

همه ی ما تو بچگیامون سوراخ کردن گوشتمونو چیزیمونم نشده. 

بعدشم دختر همیشه عاشقه اینجور چیزاس

#خٌـــ💚ــدایا_شٌــکـرِتـ🧚🏻‍♂️بابَتِ_قَشَنگتَرین_هِدیهِ‌ای_کِـ‌ بِهم‌ دادی🥰🤰🏼❣️
نترس عشق من  همه ی ما تو بچگیامون سوراخ کردن گوشتمونو چیزیمونم نشده.  بعدشم دختر همیشه ع ...

اره آجی ولی تحمل درد کشیدنشو ندارم😢😢😢

2706