2410
2553

سلام خانمای گل

نی نیم ۱ ماه و ۱۳ روزشه 

بنظرتون گوشش رو سوراخ کنم

اصلا دلم نمیاد

خیلی میترسم😢😢😢😢

خانما درد داره؟

همه میگن سوراخ کن هرچی سنش بالاتر بره بیشتر درد میکشه ولی خودم اصلا دلم نمیاد😢

بنظر شما چیکار کنم؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

دکتر میگه ۶ ماه تموم شه بعد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من نمیبرم

من میترسم بزرگ شه دوستاشو بیینه دلش بخواد گوشواره داشته باشه

اونموقع دردش بیشتره

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

من جایی خوندم که گوش دخترو زیر ۶ماه سوراخ نکنید ضرر داره

میتونی تو نت هم سرچ کنی زمان مناسب سوراخ کردن گوش نوزاد

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤

یه روانشناسه میگف اصلا حق ندارین گوش دختر سوراخ کنین یه نوع تجاوز به حقوق بچس!!! میگف شاید بزرگ بشه دلش نخواد گوشش سوراخ باشه. هروقت به سن تصمیم گیری رسید خودش باید واسه بدنش تصمیم بگیره 😐☺️

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم

سوراخ كن من دخترم پنج ماهشه وتازگي سوراخ كردم انقد سرشو موقع علامت زدن تكووون داد كه نگو بعدم كه دس ب گوشش ميزد يه سره الان خيلي خوب موقعيه نترس دردش همون لحظه س 

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️
2706