2737
2734
عنوان

سلام همه بیاین لطفا سوال درباره نی نیم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 134 پست

دردش زیاد نیست ببریدش ی جای خوب با دستگاه زودی سوراخ میکنن فقط کافیه دکتر خوبی رو پیدا کنید ولی از من میشنوی سوراخ نکن بزار خودش بزرگ شد تصمیم بگیره مثلا من دخترمو گوششو سوراخ کردم الان هفت سالشه از گوشواره بدش میاد گوش نمیکنه ابدا کلا هم میگن خوب نیست درباره بچه تصمیم بگیریم و بزاریم خودش ک بزرگ شد انتخاب کنه ؛منم ک سوراخ کردم بعد پشیمون شدم و فقط چهار پنج ماه گوشش بود دیگه تو این هفت سال گوش نکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر ۶ ماه امکان عفونت داره . کلا نکن. بذار بزرگ شد سوراخ کنه. اصلا قشنگی نداره بچه کوچولو وقتی مو نداره گوشواره بندازه. دختر من ۲ سال و نیمه ست ولی سوراخ نکردم. بچه که احتیاج به این زلم زیمبوها نداره

2728

هرچه سن کمتر ادیتش کمتر دوماهگی ببر ی لحظه اس من خودم نمیتونم طاقت بیارم مامانم برد ۴۵روزه اینا بود فک کنم 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
جدی؟ شیطونه میگه کلا بیخیال سوراخ کردن گوش شو😢

با دستگاه سوراخ میکنن خیلی هم درد وگریه زاری نداره

منم‌همین دیروز پسرمو‌ختنه کردم ده دقیقه هم نشد ،خیلی هم گریه نکرد

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2740

اصلا نکن من که نمیکنم هرگز 

این رسمه مسخره ایه بنظرم مثل‌ تتو 

فقط این زیاده جا افتاده اون نه 

کلا از این کارا با بچه ای‌که از خودش قدرت انتخاب نداره بنظرم نکنی‌بهتره

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

دکترا زیر شش ماه اصلا توصیه نمیکنن چون سیستم ایمنی بچه خیلی ضعیفه،من اصلااا دلم نمیاد،سوراخ هم نمیکنم تا چند سالگیش بشه واقعا یجور شکنجه هس برای بچه،میدونستین کشورهای خارجی زیر ی سن خاصی جرم محسوب میشه و خیلی بد میدونن.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706