2737
2739
عنوان

تمام طلاهام فروختم واسه خونه ۶۰متری😢😭😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 6450 بازدید | 129 پست
عی پس وکالت رو هم میشه دانگش رو مشخص کرد درست ؟ شوهرم منو میپیچونه اونم با مهربانی و وعده که بعدا حت ...

وکالت نمیدونم منظورت چیه ولی قولنامه آره،خونه ی ما سند نداشت خریدیم ،ی سال بعدش شوهرم برد املاکی سه دونگش رو زد ب اسمم قولنامه ی جدید گرفت

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔

استاترجان خدارو هزاران بار شکر کن.

که مستاجر نیستی خونه هم به نامت

ما هم طلاهامون رو فروختیم ولی چیزی به ناممون هم نزدیم .نمیگم کار خوبیه ولی هر کی یع نوع زندگی داره به خاطر همه چی خداروشکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی میگید یا چه وری رفتار میکنین که توی رودربایستی گیر میکنن و بنامتون میکنن؟ موقع قولنامه چون داداشش ...

ما بین خودمونه الان ۱۴ساله گذشته هیچوقت پیش کسی نگفتیم ب اسم من هست یا نه،دونستنش فقط باعث میشه دخالت بکنن تو زندگیمون ،من قبل خریدن خونه با شوهرم صحبت کرده بودم گفتم دارم از همه چیز میزنم تا پس انداز کنیم خونه و ماشین و هرچیزی ک خریدیم نصف نصف اونم قبول کرد

تا ب امروزم حتی توی دعوا هم نگفتم ک اینجا خونه ی منه برو چون بعدا ک آشتی میکنی اون تو ذهنش میمونه دیگه چیزی نمیزنه ب اسمت

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
2731

وای اسی خوبه حالا ب اسم خودته چرا حرص میخوری فک کردم ب اسم شوهرته

طلا میخوای چیکار دختر داره ریزش میکنه میدونه همین ک از مستاجری نجات پیدا کردی چ موفقیت بزرگی محسوب میشه

عزیزم خونه خریدیا حالا شروع کن بازسازی کن.طلا پس برای چی میخریم برای مواقع ضروری. فعلا نروتوش بازسازی کن شیک میشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
2706