2733
2734
عنوان

عکس هشت ماهگی دخترم😍

973 بازدید | 91 پست

باورم نمیشه چقدر زود شیش سالت شد خوشگلم الان که عکساتو می بینم میگم کاش اون دوران وقت بیشتری داشتم کنارت به دلیل درس خوندن وقت نشد اونجوری که باید و شاید بزرگ شدنتو مادر کوچولوت تماشا کنه فرشته ی ناز من😍❤️

ماشالله چشم نخوره ایشاالله

هزار سال پیاده طواف کعبه کنی قبول حق نشود گر دلی بیازاری                                                دستی که گل میده خودشم بوی گل میگیره مهربونی از بین نمیره، یه روزی یه جایی بهت برمیگرده:) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اخی نازییی الان چشکلیه

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

اسمش چیه

هزار سال پیاده طواف کعبه کنی قبول حق نشود گر دلی بیازاری                                                دستی که گل میده خودشم بوی گل میگیره مهربونی از بین نمیره، یه روزی یه جایی بهت برمیگرده:) 

ای جااااان😍😍😍😍

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز