2752
2734
عنوان

تمام طلاهام فروختم واسه خونه ۶۰متری😢😭😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 6486 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا طلا رو میشه خرد خرد خرید 

میتونی بازم وال بگیری خونه رو بفروشید با پول وام ی خونه ی بهتر بخری 

دوما اگه هیچ جوره نمیتونی باهاش کنار بیای بده اجاره خودتم برو ی خونه ی باب دلت مستأجری 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

هستن كسايى كه ميگن خدايا فقط ى زير پله باشه براى خودمون باشه …

شاكر باش و تلاشتم بيشتر كن تا بهتر از اينو بخرى 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

اتفاقا کار خیلی خوبی کردی 

تا ابد ک اونجا نمیمونید کاش ما این فکر رو چند سال زودتر میکردیم الان خونه بهتر داشتیم بازم خداروشکر 

ما دو سال پیش خونه خریدیم . از بنگاه خونه خودمون قیمت کردیم ۳ برابر شده . مال ما هم سال ساختش ۸۸ 

قدیمیه اما خب کم کم بازسازیش میکنیم یا نهایت دوبارم جمع میکنیم ی خونه بزرگتر میخریم 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
این سوال منم هست چون خونه قولنامه ای خریدیم منم دقیقا مث استارتر طلا داشتمو ماشین دادم وشوهرم ماشینش ...

عزیزم من خونم قولنامه ایه سه دونگش رو زد ب اسم من همسرم کد رهگیریشم گرفت

میشه خیالت راحت

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
حالا اومدیم ارثیم در کار نبود خودشون کار نکنن به امید ارث ؟؟؟؟؟؟؟ آدم باید امیدش به خدا باشه خودش هم ...

حتما الان کل دار وندارشو فروخته داده به اون خونه‌‌...تا چند سال باشوهرش همش دعوا میکنه افسردگی پیدا میکنه از خجالت کسیو دعوت نمی کنه خونش ..وقتی جایی می بینه یه خانمی طلا داره میاد خونش حالش خراب میشه باشوهرش دعوا میکنن..اگه ناراحت نبود این تاپیکو نمیزد حالا شاید برای بعضیا عین خیالشون نباشه 

عزیزم من خونم قولنامه ایه سه دونگش رو زد ب اسم من همسرم کد رهگیریشم گرفت میشه خیالت راحت

عی پس وکالت رو هم میشه دانگش رو مشخص کرد درست ؟ شوهرم منو میپیچونه اونم با مهربانی و وعده که بعدا حتما بنامت میزنم.

عزیزم من خونم قولنامه ایه سه دونگش رو زد ب اسم من همسرم کد رهگیریشم گرفت میشه خیالت راحت

چی میگید یا چه وری رفتار میکنین که توی رودربایستی گیر میکنن و بنامتون میکنن؟ موقع قولنامه چون داداشش بود گف دوس ندارم بدونه و بعدا چیزی بگن و ... حالا موقع وکالت شده میگه چون قولنامه به ناممه وکالتو نمیشه ، بعدا بنامت میکنم عشقم!!