2752
2734
عنوان

سلام همه بیاین لطفا سوال درباره نی نیم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 134 پست
گلم من میترسم بزرگ شه ببینه همه دوستاش گوشواره دارن دلش بخواد

خوب هر زمان خودش دلش خواس ببرینش دیگه اونجا خود بچم کلی ذوق میکنه ☺️☺️

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم
وای دختر تو دیوونه‌ایییییی واسه ختنه بچه تنها رفتی؟؟؟  وای خدا فشارم افتاد😫😫😫

ماشاالله شیر زنیه واسه خودش

من میخوام آمپول بزنم باید بیهوشم کنن

بخدا راست میگم😂😂😂😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا میترسن و نمیان.. بزرگتر بشن فکر کنم دردشم بیشتره..چون مثل دوران نوزادی نرم نیست

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

میترسم بچمم مثل خودم ترسو باشه

چون خودمم بچه که بودم بشدت از دکتر فرار میکردم حتی از یه معاینه ساده😂😂😂😂😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2731
معمولا میترسن و نمیان.. بزرگتر بشن فکر کنم دردشم بیشتره..چون مثل دوران نوزادی نرم نیست

دقیقا

ماشاالله شیر زنیه واسه خودش من میخوام آمپول بزنم باید بیهوشم کنن بخدا راست میگم😂😂😂😂

وای وای وای من جدی جدی با تصور اینکه تنهایی رفت بچه رو ختنه کرد فشارم افتاد😁 

نه توروخدا یا کلا نبر یا اگه بردی خودتم حتما برو اغوش مادر بچه رو اروم میکنه با یکی دیگه نفرستیااا

نه اصلا تنها نمیفرستمش من طاقت یک ثانیه دوریشو ندارم

اره خیلی بهم وابسته است

وای دختر تو دیوونه‌ایییییی واسه ختنه بچه تنها رفتی؟؟؟  وای خدا فشارم افتاد😫😫😫

آره  عزیزم من چیزایی دیدم یه سختیایی کشیدم که اصلا ختنه به چشمم نمیومد من خیلی سرسختو مقاوم هستم

پسر من نارس بود دوره احیا گذروندیم خودم احیاش میکردم بچه کبودو خودم میبردم برای رگ گیری و لوله معده و هزار تا چیز  یاد گرفتم باید تو مسیر مادر شدن و زندگی کاملا مقاوم و سرسخت شد نباید به هر بادی لرزید

دکتر منو به عنوان مادر نمونه تو بیمارستان معرفی کرد

به همم میگم قوی و محکم باشین

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

نمیدونم والا من نه دختر دارم نه خواهر داشتم خودمم گوشامو تو ۲۰ سالگی سوراخ کردم هر گوشمم ۵ تا سوراخ 😂😂 ولی فقط حرف روانشناس انتقال دادم گفتم شاید به درد مامانای دختردار بخوره ☺️

وای وای وای من جدی جدی با تصور اینکه تنهایی رفت بچه رو ختنه کرد فشارم افتاد😁 

آب قند بدم خدمتتون؟😂😂😂😂

نمیدونم والا من نه دختر دارم نه خواهر داشتم خودمم گوشامو تو ۲۰ سالگی سوراخ کردم هر گوشمم ۵ تا سوراخ ...

فداات بشم 

گلم شما که سوراخ کردی میشه توضیح بدی چقدر درد داشت؟

واقعا بگو دردش چقدره؟

بعدش درد نداشتی

آره  عزیزم من چیزایی دیدم یه سختیایی کشیدم که اصلا ختنه به چشمم نمیومد من خیلی سرسختو مقاوم هست ...

وای اشکم در اومد خدایا... چه صبری چه مقاومتی...خدا حفظت کنه من تنم لرزید با خوندن پستت، ولی تو خودت همه اینارو تجربه کردی... خدایا حکمتتو شکر💔

خدا حفظش کنه گل‌پسرو😘😍

میترسم بچمم مثل خودم ترسو باشه چون خودمم بچه که بودم بشدت از دکتر فرار میکردم حتی از یه معاینه ساده ...

ای جااانم 😂 ادم هر کاری رو دوس داشته باشه ازش نمیترسه دکتر با گوش سوراخ کردنی که با علاق باشه فرق میکنه دوستم 😍