2737
2734
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 18360 بازدید | 423 پست

😂😂من فکر میکردم تهران یه کشوره جدا از ایران خخخ

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو کوچه ما یه پسره بود موهاش قرمز قرمز بود. بعد همش به مامانم می گفتم که اینها چرا غیر از خورشت قیمه چیز دیگه ای نمی خورن؟ مامانم تا مدت ها هنگ بود. بهش گفتم اینها از بس قیمه خوردن موهاشون این رنگی شده. یه بار هم مامانم رو مجبور کردم یه غذا با رنگ دیگه بپزه ببرم براشون. به امید این که فرداش موهاش رنگش عوض بشه. 

من بچه که بودم  بابام که میومد خونه میگفت امروز کلاغه خبر آورده که تو فلان کار بدی رو کردی. خلاصه تا مدت های مدیدی وقتی کار بد می کردم مواظب بودم کلاغ تو حیاطمون پر نزنه که بره به بابام بگه. ولی با این همه باز همه کلاغه خبر میبرد. نمیدونم از کجا می فهمید. 

2742

یه بار هم به طرز فجیعی گیر داده بودم که بدونم آدمایی که بچه دارمیشن و خدا بهشون بچه میده، کجا می رن بچه رو از خدا تحویل می گیرن>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد اگه خدا بچه رو یه جایی بهشون تحویل میده پس چرا شکم مامانشون غلمبه می شه و نهایتا بچه رو میرن از بیمارستان میارن. چرا خدا عین بچه آدم بچشون رو نمیاره در خونشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بچه بودم دوتا جوجه داشتم،وقتی مردن رفتم فضای سبز نزدیک خونمون خاکشون کردم،روی دیوار بغلشون هم کادر کشیدم که سنگ قبرشون بشه،اسم جوجه هامو نوشتم با تاریخ فوتشون!!

بچه بودم فک میکردم تلوزیون که برنامه و آدمارو نشون میده،انگار توی تلوزیونن،ینی فک میکردم چطور اینهمه آدم توی تلوزیون به اون کوچیکی جا شدن!!!

بچه گیام فک میکردم مامانا دعا میکنن بچه میاد،منم همیشه دعا میکردم خدا بهم بچه بده،همیشه هم ب مامانم میگفتم چرا دعای تو قبول شده دعای من نمیشه!

بچه بودم میرفتیم خونه داییم توی شهر مراغه ست،فک میکردم فقط خونه داییم مراغه س!خونه خالم ک تو همون شهره،جزو مراغه به حساب نمیومد!!!

یه تخته وایت برد بزرگ داشتم،میزدم ب دیوار،عروسکامو دور اتاق میچیدم بهشون درس میدادم! تازه بعضی وقتام امتحان هم میگرفتم ازشون!نفری یه برگه جلوشون میذاشتم!

بچگیام یه شال داشتم بنفش رنگ،ریشه ریشه داشت دو طرفش، خیلی صاف و لخت بود ریشه هاش،منم با کلیپس بطور منظم و دقیق میزدم به موهام جوری که شال معلوم نباشه اما ریشه هاش آویزون بشه که مثلا موهام بودن!!!

آرایشگر هم بودم! موهای عروسکامو مدلای مختلف بعضا کچل میزدم!!!

از استخر میترسیدم اما دوس داشتم امتحان کنم مثلا رفتم عمیق! حموم که میرفتم،لگن کوچولورو پر آب میکردم،سرمو میکردم توش با صورت،تا مرز خفگی میرفتم بعد میاوردم بیرون که مثلا از آب اومدم بیرون!!!

یه عروسک نوزاد داشتم،لامصب مو نمیزد با بچه واقعی.حتا لباساش و حالت صورتش عین نوزاد بود.منم مثلا مامانش بودم،یبار با خانواده رفتم شابدولظیم،دسشویی رفتنی منتظر بابام بودم،بعد ک بابام اومد دیدم یه مرده بهش گفت آقا بچه رو دادی دستش الان میندازه،چون پتو پیچش کرده بودم عین بچه واقعیا! بعد بابام بهش گفت عروسکه! اونم خندید!

معلم بازی که میکردم مثلا روخوانی فارسی.تو برگه ها اسمای خیالی مثلا اسمای همکلاسیامو مینوشتم،میگفتم فلانی بخون،خودم شرو میکردم ب خوندن،هروقت توپوق میزدم یک نمره کم میکردم از اون شاگرد خیالی! تازه آخراش ک خسته میشدم از بلند خوندن،بیشتر توپوق میزدم طبیعتا غلطای بیشتری هم میداشت اون شاگرد خیالی! منم داد میزدم میگفتم فلانی هواستو جمع کن همش غلط میخونی،اونم مثلا میگفت ببخشید خانوم!!!

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
منم همین سیستم یانگومو داشتم.به جای مداد رنگی با پاسور خانواده درست میکردم

نه دی من امکاناتم درحد مدادرنگی بود برحسب قد نقششون تعیین میشد  یبارش نقش دختری بودم که خیلی زبر و زرنگه و مبارزه و تو روستاس باباشم پادشاهه که  خودش نمیدونه و مامانش موقع مرگ بهش میگه بعدن میره تو کشور و میفهمه باباش کیه و از این قبیل داستانا واسه خودم میساختم   کلا یه فیلم سینمایی جدید میساختم در حد هالیوود  

2738
من بچه بودم دوتا جوجه داشتم،وقتی مردن رفتم فضای سبز نزدیک خونمون خاکشون کردم،روی دیوار بغلشون هم کاد ...

روخوانی آخرشم یاد خودم افتادم اینقد درس دادم به آدمای خیالی و بعضی وقتا بچه های فامیل که الان مامانم اسم معلمی رو بیاره جیغ میزنم  تازه فک کن بچه های چار پنج ساله رو اصرااااار داشتم ریاضی یاد بگیرن خودمم تازه یاد گرفته بودم هشت سالم بود  

من فکر میکردم سیتام هندی حرف میزدم البته فارسی ک با چکش حسابی زدی داغونش کردی تو راه برگشت از مدرسه ...

زبان فارسی دری شر و ور هست ؟؟

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
زبان فارسی دری شر و ور هست ؟؟

چرا موضع میگیرین.عجیبه. تاپیک فانه

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
چرا موضع میگیرین.عجیبه. تاپیک فانه

چند دقیقه قبل تاپیکی زده شد برای بارداری و زایمان اما مثالی از مردم ما گفتن و حجم زیادی از حرفهای زشت و توهین ، واقعا لازمه برای هر حرف و مشکل و سرگرمی و حتی خنده یک ملت و فرهنگ و کشور رو دست اویز قرار داد ؟؟؟

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
2706