2737
2739
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 18355 بازدید | 423 پست
چند دقیقه قبل تاپیکی زده شد برای بارداری و زایمان اما مثالی از مردم ما گفتن و حجم زیادی از حرفهای زش ...

نه کار درستی نیس. ولی در این مورد در این تاپیک شاید سخت گرفتین و موضع گیری متعصبانه

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
نه کار درستی نیس. ولی در این مورد در این تاپیک شاید سخت گرفتین و موضع گیری متعصبانه

شر و ور میگفتیم مثل افغانیا حرف میزدیم !! اگر شما اسمش رو میگذارید موضع گیری متعصبانه من دیگه حرفی ندارم بعنوان مثال من و دوستم مسخره بازی در بیاریم و بگیم مزخرف میگفتیم مثل ایرانیا حرف میزدیم ... بنظرتون کاربرای ایرانی چ برخوردی میکنن ؟ ب راحتی ندیده میگیرن تا موضع گیری متعصبانه نداشته باشن ؟؟

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شر و ور میگفتیم مثل افغانیا حرف میزدیم !! اگر شما اسمش رو میگذارید موضع گیری متعصبانه من دیگه حرفی ن ...

آروم باش خانومی

ایشون قطعا منظور بدی نداشته وقصد توهین هم خدایی نکرده نداشته. برا آرامش اعصاب خودت بگذر و ب دل نگیر.

درضمن گفتن: شرو و ور میگفتیم یعنی در نقش اون دوبازیگر دیالوگهای خیالی میبافتن. و با لهجه ی افغانی حرف میزدیم. جمله دوم سوا از جمله اول فرض کن

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
آروم باش خانومی ایشون قطعا منظور بدی نداشته وقصد توهین هم خدایی نکرده نداشته. برا آرامش اعصاب خودت ...

حتما همین طوره

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
2728