2733
2734
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 18362 بازدید | 423 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیووونه. پقدر ریز بین بودیو.احتمالا بعد اون قضیه بابات با دامن تو خونه دور میکرده

🤣🤣🤣🤣🤣وای خدا مردم 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2731

وای منم خیلی تباه بودم 😂😂😂

با همه چی حرف میزدم و بوسشون میکردم در. دیوار. پنجره . مبل .تخت خواب .گلدون .کتاب و خلاصه همه چی یعنی همه دوستم بودن

مسافرت که میرفتیم اینقد برا عروسکام گریه میکردم میگفتم دلشون برام تنگ میشه نبرمشون 😄روز سفر همه رو دراز میکردم رو تختم از همشون خدافظی میکردم و بوسشون میکردم 

یه پرنده مرده پیدا کردم یه دفعه رفتم تو پارک بالای سرسره گفتم هوای بالا بهش بخوره زنده میشه 😂😂😂

واااای دفعه اولی که پری شدم نوار رو برعکس چسبوندم نمیدونستم آخهههه 😅😅😅😅چسبشو چسبونده بودم رو خودم موقع کندن یه مکافاتی داشتم خدا میدونه

❤❤🌸🌸
تو مسافرتا..ک کنار جاده درخت بود و باد تکونشون میداد..من تو ماشین فک میکردم اینا دارن بهم سلام میدن. ...

آنه شرلی هستی واسه خودت    

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
با سه تا بالش ی حالت لونه سقف دار درست میکردم ک مثلا تنوره...بعد ی پارچه شُل صورتی مینداختم کَفِش ب ...

چقدر خلاق    

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
با سه تا بالش ی حالت لونه سقف دار درست میکردم ک مثلا تنوره...بعد ی پارچه شُل صورتی مینداختم کَفِش ب ...

منم با خمیر بازی خیارشور و کالباس و سوسی درست میکردم میزاشتم تو سینی میبردم به مامان بابام میفروختم   

نه انسانی دوست من است و نه انسانی دشمن من ، بلكه هر انسانی معلم من است.

منم با خمیر بازی خیارشور و کالباس و سوسی درست میکردم میزاشتم تو سینی میبردم به مامان بابام میفروختم   

نه انسانی دوست من است و نه انسانی دشمن من ، بلكه هر انسانی معلم من است.
منم با خمیر بازی خیارشور و کالباس و سوسی درست میکردم میزاشتم تو سینی میبردم به مامان بابام میفروختم ...

فقط قسمت بازاریابی و فروشت😂😂😂😂

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐
دختر عمه ی منم گفته بود جنا ممکنه توجلد عزیزترین‌امون برن تامارو اذیت کنن میگفتم من شبا پیش مامانم م ...

دقیقا...ی بار منو مامانم و داداشم رفتیم بیرون بعد مامانم رف پیتزا بخره منو داداشم وایسادیم بیرون پیتزایی چون خیلی شلوغ بود...مامانم دیر کرد هی ب داداشم میگفتم اینی ک مارو اورده ی جن بوده حالام ولمون کرده رفته..از ترس عرق سرد کرده بودم😁😁😁

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐

من کوچولو بودم وقتی دمر و به شکم میخوابیدم فکر میکردم پشتم به خداست میگفتم ببخشید

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
😂😂😂😂😂😂😂انقد خندیدم داره میریزه😂😂😂

😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅🍓🍎🍓🍎🍒🍎

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706