2733
2739
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 18361 بازدید | 423 پست

فک میکردم یه ایرانه و یه خارج😀 امریکا هم حسود ماس میخواد مثل ما بشه😐

بعد خداروهم یه امام خمینی بزرررررگه ابری تصور میکردم ک مثل هوهو خان تو اسمونا رو صندلی ابریش نشسته نیزه سه شاخ پوسایدونم دستشه😂

کتاب زیاد میخوندم مثلا ژول ورنو  اگاتا کریستیو خدایان یونانو علوم ترسناکو... شبا ک خوابم نمیبرد فانتزی میساختم ک جای شخصیتای داستانم بعد داستانو عشقی میکردم بعد ب جای حساس ک میرسیدم خوابم میبرد😐 صبا ک بیدار میشدم ناراحت بودم ک ب سرانجام نرسوندمش😅

حالا تفکراتمون ب کنار رفتارامونم مثل بچه ها بود بعضی از بچه های الان چنان بزرگونه رفتار میکنن نمونشم خواهرشوهر هفت ساله ی دوستمه ک لعنتی یه تیکه ها و حرفایی ب دوستم میگه ک ادم کف میکنه این ی خواهرشوهر سی ساله با سیاسته یا یه بچه هفت ساله 

دوستم میگفت ن میتونم جوابشو بدم خودمو با بچه یکی کنم ن جلوی حرفاشو بگیرم

قشنگ فی البداهه هم میگه شاید مثلا منشأش حرفای بزرگترا باشه اما چیزایی ک میگه و کارایی ک میکنه مشخصه از خودشه 😶 ب دوستم میگم یا خدا ب دادت میرسه یا طلاق😂

مارو دور ننداز  
😅😅😂😂😂😂 چرا دیگههه ببین من فک میکردم یه عده کمین کردن تو حیاط که تا من رفتم بیرون منو ببرن&nb ...

وای اره من از مدرسه میومدم کسی خونمون نبود بعد وارد حیاط ک میشدم بلند بلند میگفتم مثلا فلانی جون سلام من اومدم ناهار چی داریم بعد با یه صدای دیگ میگفتم مثلا قورمه بعد با صدای خودم میگفتم اخجون ک دزدا فک کنن من تنها نیستم😁 اخه ابتدایی بودم بعد دوازده میومدم تا ساعت سه تنها بودم میترسیدم،😶

مارو دور ننداز  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فک میکردم کلاه قرمزی زنده س و روش خیلی تعصب داشتم کسی میگفت عروسکه زنده نیس میگفتم عروسکه ولی زند ...

خخخ الهیی حق داری بچه تو اون سن نمیفهمه باور کن من گاهی از اشیا میترسم اخه جاهاشون بدون اطلاع من جابه جا میشه 😂😂😂😂😊

وای اره من از مدرسه میومدم کسی خونمون نبود بعد وارد حیاط ک میشدم بلند بلند میگفتم مثلا فلانی جون سلا ...

عزیزززم 😂😂😂😅😅😅

چقدر تازه به خودمون افتخار میکردیم 😅😅😅✌🤞👌

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2731
فک میکردم یه ایرانه و یه خارج😀 امریکا هم حسود ماس میخواد مثل ما بشه😐 بعد خداروهم یه امام خمینی بز ...

ینی خدا باید ب دادمون میرسید وقتی من هری پاتر میخوندم یا میدیدم رسما تا چن وقت تو هپروت بودم یا سعی میکردم جادوجمبل کنم😁 یه مدتم موضوعو عشقی میکردم خودمو میزاشتم جای هرمیون با هری میریختیم روهم😂

نوجوون ک شدم این اتفاقا با کتابا و فیلمای جین استین و بقیه نویسنده های هم سبکش میوفتاد قشنگ یادمه راهنمایی بودم کتاب غرور و تعصبو خوندم انقد روی منو دوستام تاثیر گذاشته بود ک رقصاشونو تمرین میکردیمو دیالوگاشونو حفظ میکردیم😅 حتی الانم میخوایم بگیم ی پسری خیلی خوبو جنتلمنه میگیم مثل دارسی میمونه😁 قشنگ کاراکترش شده بود شاهزاده سواربر اسب سفیدمون

مارو دور ننداز  
عزیزززم 😂😂😂😅😅😅 چقدر تازه به خودمون افتخار میکردیم 😅😅😅✌🤞👌

ته سیاست و اینده نگریم بود😂😎 حالا خونه ما پشت بومش با همسایه همسطح بود یبار پسرش منو در حال این عملیات دید چنان زد زیر خنده قشنگ از گرمای درونم دوسه کیلو کم کردم😐 بعدم دویدم تو خونه ولی شنیدم داشت ازون بالا واسه پدرومادرش ک تو حیاطشون بودن تعریف میکرد بعدش انقد گریه کردم همشم ب انتقام فک میکردم تا اینکه شبش  اومدن خواستگاریم درجا جواب رد دادم و در جواب التماسو اظهار عشقش گفتم یادته فلان روز اینکارو با من کردی حالا جواب منم اینه

ینی انقد ازار روحی دیدم اونروز ک شبش این خوابو دیدم😂😂 هیچوقتم یادم نمیره

مارو دور ننداز  
من با دیوار لب میگرفتم😂😂😂😂خیر نبینه این سیندرلا ایشاااالا😂😂😂😋

😂😂😂😂 خاک تو سرش واقعا منکه یه مدت فرش اشپزخونه رو جمع کرده بودیم بشوریم هر روز صبح پامیشدم یه دامن مثل لباس خدمتکاری سیندرلا میپوشیدم بعد یه سطل کف و اب درست میکردم مینشستم رو کف سرامیکای اشپزخونه رو دستمال میکشیدم در همون حین هم اهنگی که سیندرلا تو اون وضعیت رو میخوند میخوندم کلی هم حال میکردم 

🌹کودکم برای سومین بار کلبه کوچک شکمم را با عطر حضورت پر کردی ، عاجزانه میخواهم بمانی ، بمان و به لحظه های بی رنگم رنگ زندگی بپاش 🌹التماس دعا دارم از همتون 🌹... خدا رو شکر که بالاخره خدا به دل منم نظر کرد و توی بهار ۹۷ گل پسرم رو توی آغوشم گذاشت .... 🌷از ته قلبم ارزو میکنم همه منتظرا این روزها رو تجربه کنن و مادر بشن ........ قسمت اول امضام  مال موقعی هستش که تازه باردار شده بودم و چون دیدنش حس خوبی بهم میده  پاکش نکردم ..... ❤خدایا شکر که یه بار دیگه طعم خوش حضور یک فرشته توی وجودم رو میچشم ...بی بی چکم روز ۱۶ دی ۹۹ مثبت شد.. لطفا با قلبای پاکتون برام دعا کنید تا به سلامتی بیاد توی اغوشم 🌺
2740
دقیقا منم روی پاهای بابام نشسته بودم 🤣🤣🤣😂😂

😂😂😂😂 قشنگ افکار و کردارم از همون اول منحرفانه بود 

🌹کودکم برای سومین بار کلبه کوچک شکمم را با عطر حضورت پر کردی ، عاجزانه میخواهم بمانی ، بمان و به لحظه های بی رنگم رنگ زندگی بپاش 🌹التماس دعا دارم از همتون 🌹... خدا رو شکر که بالاخره خدا به دل منم نظر کرد و توی بهار ۹۷ گل پسرم رو توی آغوشم گذاشت .... 🌷از ته قلبم ارزو میکنم همه منتظرا این روزها رو تجربه کنن و مادر بشن ........ قسمت اول امضام  مال موقعی هستش که تازه باردار شده بودم و چون دیدنش حس خوبی بهم میده  پاکش نکردم ..... ❤خدایا شکر که یه بار دیگه طعم خوش حضور یک فرشته توی وجودم رو میچشم ...بی بی چکم روز ۱۶ دی ۹۹ مثبت شد.. لطفا با قلبای پاکتون برام دعا کنید تا به سلامتی بیاد توی اغوشم 🌺
ته سیاست و اینده نگریم بود😂😎 حالا خونه ما پشت بومش با همسایه همسطح بود یبار پسرش منو در حال این عم ...

😂😂😂😂😂😂وای خیلی ضایع ست ادمو اینجوری ببینن 😅😅🤞✌✌✌✌✌✌ خیلی باحال بود 😂😂😂😂😂

پسر مردم رو پشت بوم خشک شد😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
   پسر من که میگه بزرگ بشم مامان میشم، هرچی هم براش توضیح میدم باز حرف خودشو میزنه &nbs ...

اوخی  مثه جناب خان میخواس مادر بشه و آزمایش داده بود عوضی آزمایشش مثبت شده بود خوشال بود  رامبد چقد تلاش کرد حالیش کنه مادر نمیشی آخرشم که فمید آزمایشه عوضی شده به رامبد میگف تو بچمو کشتی افسرده شد   

یه چیز میگم نخندین من هنوز هم فکر میکنم اگ یکی از دست راستم ویشگون بگیره بایداز دست چپم هم بگیره ک د ...

عزیزم این حالت ربطی ب بچگی نداره،از اول تو وجودت یه حالت وسواسی بوده،یکمم وسواس قرینگی

من خودمم همینطورم دقیقا اگه حتا پامو یکی بزنه باید اون یکی هم بزنه!

مامانم لپمو ماچ کنه باید اونطرفم ماچ کنه

و کمال گرا بودن که یا صفر یا صد

فک میکنیم برا ناراحت نشدن گیاهه ک بایذ همشو پاک کنیم اما درواقع خودمون بیشتر ناراحت میشیم!

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

خواهرم کلاس اول بود.یه مدت بود میدیدیم میاد کفشهاشوهم درنمیاره.درازمیکشید دم در سالن پاهاشو میذاشت بیرون بعد همونجا مشقهاشو مینوشت و بلندمیشد میومد.هزازگاهی هم یه لبخندمیزد و واسه کوله مدرسش دست تکون میداد.یه روز گفتم چیکارمیکنی؟این کارهاچیه؟گفت معلممون تو کیف همه دوربین کارگذاشته مارو میبینه.منم زودی مشقهامو مینویسم که ببینه چه دختر خوبی هستم.😟

😂😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

یه روز هم داشتیم فیلم زمان امامهارو میدیدیم یه صحنه بود که داشت برف میبارید خواهر گفت مگه زمان امامها برف اختراع شده بود😯

هنوزم یادم میوفته خندم میگیره😄😄😄

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی