2752
2734
عنوان

آهای کسایی که سرزنش میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4589 بازدید | 325 پست
خب اره خودم حل اختلاف رفتم اکثراسعی میکنن اشتی بدن که اگه مرد راضی به ادامه ی زندگی نباشه میفرستن زن ...

اگه اونجا گفت من میخوام زندگی کنم چی؟اگه عروسی هم گرفت؟بازم میری؟بیخیال همه حرفاش و توهیناش و همه اینااا؟

خب اره خودم حل اختلاف رفتم اکثراسعی میکنن اشتی بدن که اگه مرد راضی به ادامه ی زندگی نباشه میفرستن زن ...

چون همسایتو انداختن زندان شوهرتم میندازن؟ اینکه سکینه خانمو جواد اقا چکار کردن پس ماهم همونکارو بکنیم درسته؟ اینکه تو نی نی سایت لی لی جون چی گفت و عشرت طلا گفت چکار کن شده راه حل واسه تو؟ من مطمینم شوهرتو بخاطر نفقه زندانی نمیکنند.

خیالت راحت! 

اونم که گفتی حق حبسو اینا، اونا رو به خانمی که تو خونه شوهرش دوشیزه مونده میدن،شما عقدی، نه تمکین میکنی،نه کاری! پس عملا دادگاه مردسالار فکر نکنم حقی بهت بده! 

بازم خودت میدونی.

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همونموقه باید تموم میکردی...خداییش خودتم میدونستی ک شوهرت بخاطر مهریه برگشت اما بازم قبول کردی چون ف ...

خدا لعنت كنه يه همچين عوضى هايى كه رو خودشون اسم مادر ميزارن

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
خیلی طرز فکر سطح پایینی داره خیلی..کل ۷۰۰تا تاپیکتو من بودم...واقعا قرون وسطایی فک میکنه

وقتى جايى تربيت شده كه اينجوريه ازش چه انتظاري داري؟

خبر مرگشو بیارن.😡😡 بخاطر اوک تحفه انقدر زجر کشید ک دیگ نمیتونه مامان بشه آخه.چ زجری میکشه. کاش ...

انشالله ‌

خیلی بدبختیم ما دخترا تو ایران خیلی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2740

من داستان دخترخالمو گفتم شاید فاطمه خودشو پایین نیاره شخصیتشو حفظ کنه 

ولی در کل دخترا تو ایران جوری تربیت میشن که طلاق حکم مرگو براشون داره 

بهش حق میدم سخت باشه واسش

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
وقتى جايى تربيت شده كه اينجوريه ازش چه انتظاري داري؟

👌👌👌👌👌

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
اگه اونجا گفت من میخوام زندگی کنم چی؟اگه عروسی هم گرفت؟بازم میری؟بیخیال همه حرفاش و توهیناش و همه ای ...

بایدخونه بگیره باوسیله ی زندگی...میتونه؟؟؟؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
چون همسایتو انداختن زندان شوهرتم میندازن؟ اینکه سکینه خانمو جواد اقا چکار کردن پس ماهم همونکارو بکنی ...

واع میگم باوکیل صحبت کردم...اتفاقا واسه دوشیزه راحت تره چون الزام به تمکین نداره

تو بیشتر میترسی که فرداش درخواست بیاد نه اینکه اون چ فکری بکنه...به داداشت بگو زنگ بزنه بگه درخواست ...

میگه خانوادت زنگ بزنن من جواب نمیدم...اخه کدوم مرد عاقلی میره درخواست بده؟

حدود ۴۰

من با ۲۷ سال سن میگم دیره

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
👌👌👌👌👌

والا بزرگترا بزرگتري يادشون رفته خدا لعنتشون كنه اين بزرگترا رو كه همه اش ميخوان بين جوونا جدايي بندازن انقدرم قشنگ تقاص بدن كه آرزوي مرگ كنن،

والا بخدا دختر مردم با هزار اميد آرزو اومده خونه پسرشون از خدا نميترسن اين كارا رو باهاش ميكنن؟نميتونن جمع كنن پسرشونو پس به چه دردى ميخورن؟

چون ظاهرا پسره حساب ميبره ازشون بجاي جمع كردنشون هي اختلاف ميندازن بينشون،

اينا از هرچي حيوونه پست ترن من خودم يكيشو دارم😔