2733
2734
عنوان

آهای کسایی که سرزنش میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4585 بازدید | 325 پست
من با ۲۷ سال سن میگم دیره

نه این حرف را نزن عزیزم

قدر اعصاب و جوانی و سلامتتون را بدونید

بخوای بانگی هر روز اعصاب خردی داری 

بخوای بی خیال از کنارش رد بشی به قلبت فشار میاره تا یه جایی منفجر بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودمم زخم خورده ام از بزرگترای نفهم شوهرم...همه انگشت به دهن موندن از حماقتشون.....اما خدار ...

واقعا منم اميدوارم ببينم عدالت خداوندو...

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
2728

سلام فاطمه جان 5ماهه دارم تاپیکاتومیخونم تونوجوونی خواهرمی خواهرم الان 28س کاری که14سال پیش بایدمیکرد روبا 2تابچه الان میخوادانجام بده طلاق.چراچون شوهرش فامیل نزدیک بودنمیخواست رابطه خانواده هابهم بخوره.چون میگفت مردم چی میگن.بخداشوهرش روزبه روز بدترشد.انقدرمشکلات داره خواهرم تو15سالگی بچه اولشودنیا آورد.تورخت خواب خواهرزائومو زده بودنامرد.نمیگم طلاق بگیرمیگم فکرکن مردی که الان باباتوفوش میده بعدعروسی مثل دوماد ماهروز اینکارومیکنه.ازخدامیخوام هرچی صلاحته همون بشه.😍😍

دوست عزیز بحث ما غذا نیست بحث ما خاطرات خوب و عشق و احترامه چرا هرکی حرف میزنه بالاخره یکی پیدا میشه ...

ببینین منم منظورم همینایی ک بود گفتین اما وقتی شما میگین با نامزدمون میریم فلانجا غذا بستنی و.. فاطمه گیر میده منو غذا نبرد بیرون و.. 

متوجه نیست که حالا ممکنه یکی غذا نبره طرفشو بیرون اما جای دیگه جبران میکنه بهش محبت میکنه نازشو میکشه بهش زنگ میزنه هر روز، بخانوادش احترام میذاره هروقت تونست یه کادو کوچیک میگیره

بهش چیزیو تحمیل نمیکنه ک درس نخون بیرون نرو خیابونی نباش و.. بیا کمک مامانم و... 

مهم این مسائل عمقی هست که فاطمه نادیده میگیره فقط به ظواهر گیر میده

و خدا هست ....
ای بابا من چی میگم شما چی برداشت میکنید

برداشتهارو بذاریم کنار 

دختر نباید خودش دستشو دراز کنه برای پول گرفتن طرف ادم باشه خودش ب بهانه های مختلف پول میده به نامزدش! همین...

و خدا هست ....
برداشتهارو بذاریم کنار  دختر نباید خودش دستشو دراز کنه برای پول گرفتن طرف ادم باشه خودش ب بهان ...

اونقدر دغدغه فکری دارم توانایی کل کل ندارم والا 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2740
نه این حرف را نزن عزیزم قدر اعصاب و جوانی و سلامتتون را بدونید بخوای بانگی هر روز اعصاب خردی داری& ...

خسته شدم خیلی احساس پیری دارم

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه