2410
2553
عنوان

آهای کسایی که سرزنش میکنین

4585 بازدید | 325 پست

هی میایین تیکه میندازین میگین شوهرندیده وفلان...والا سخته طلاق...هرچقدرم طرف بدبوده باشه باززززززم سخته....خیلی خیلی سخته....۳سال بایه نفرباشی..سه سال بری خونشون بیادخونتون...اولینارو باهاش تجربه کنی....شباموقع خواب رویای عروسیه وبچه دارشدن وزندگیه مشترکو باهاش ببینی.‌..یروزی دستاتو گرفته باشه وگفته باشه دوستت داره گفته باشه تاآخرش باهاته بعدیه روز برگرده بگه ونمیخوام وطلاق کل باورات فرو میریزه دیگه نمیتونی به کسی اعتمادکنی.....همه منتظرخبرعروسیت باشن وهرروز ازخودت وخانوادت بپرسن عروسیتون کیه وتویروز بجای خبرعروسی خبر طلاقتو بهشون بدی...مجبورشی همه ی عکساوپیاماشو وشمارشو ازتوگوشیت حذف کنی....اسمش تاابد توذهنت بمونه....هرچقدرم طرفت بدبوده باشه بازم سخته مخصوصا واسه دختری احساساتی مثل من...خداواسه هیچکس نخواد....همین😢💔

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ان شالله به طلاق نمیرسه عزیزم  نگران نباش .. تا دقیقه اخر امیدوار باش

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

فاطمه تو جوونی من هستی

این کار را نکن

سختی مال شش ماه ،یکساله

وقتی دوتا فرهنگ نمیخوره بهم بنداز دور این رابطه را

بزرگ که شدی میفهمی اینا دوست داشتن نبوده،ترس از نداشتن شون بوده،خیلی اذیت میشی بعدا خیییلی

کاش سن و سال من اندازه ی الان تو بود

عزیزم😔😔😔متاسفم واقعا اما یه جاهایی باید پا روی احساست بذاری و کاری رو انجام بدی که عقلت میگه هیچی برای یه زن بدتر از این نیست که مردش دوستش نداشته باشه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
نگو اینجوری گناه داره

حرفی نزدم عزیزم..این یه سایت و دیوونه کرد حرفم گوش نمیده به اطهار نظر میگه حسادت به کساییکه میگن قدرخودتو بدون عذاب نکش میگه سرزنش نکنید..حیفشه تو این سن اینهمه فشارو تحمل کنه...نمیتونه پارودلش بزاره

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔

شما‌ که میگی سخته و نمیتونم پس یه بار واسه همیشه دست از بچه بازی بردار و بزرگ شو

دوسش داری و نمیخوای جدا شی ولی وقتی هر روز بحث دارین چه فایده؟

من خودمم خیلی روزا به طلاق فکر‌ کردم.. ولی مثل‌ تو هزارتا بازی سر شوهرم و خونوادم درنیاوردم.. اصلا نه پیش‌ کسی‌ درددل‌ میکنم نه راه میفتم برم مهریه بزارم اجرا

هر روز فازت یه چیزه.. یه روز ایراد از خودش. یه روز ایراد از خونوادش

یه روز ایراد از خودت.. یه روز خنده.. یه روز دعوا.. یه روز بیمحلی

اون بنده خدام گناه داره.

2706