2733
2734
عنوان

آهای کسایی که سرزنش میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 4609 بازدید | 325 پست
چجوری میشه اخه ادم با زندگی خودش بازی کنه به خاطر یکی دیگه. گور بابای مردا بابا. انقدر احساسی اصلا ...

دل آدم برای دختر خالم کباب میشه 

به خاطر اون سقط لعنتی و ضربه ها آرزوی مادر شدنم نمیتونه داشته باشه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دل آدم برای دختر خالم کباب میشه  به خاطر اون سقط لعنتی و ضربه ها آرزوی مادر شدنم نمیتونه داشته ...

الان خیلیا هستن دوست ندارن بچه دار بشن.

خدای اونم بزرگه میبینی یه روز جوری خوشبخت بشه که تمام غم و غصه ها یادش بره

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
این قانونو ماه قبل برداشتند! اصلا اخبارو چک میکنی؟! دیگه کسی رو به خاطر مهریه زندان نمیندازن

بخاطر نفقه میندازن عزیزم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
خدا کنه  انشالله خیر از زندگیش نبینه که اینده یه دخترو تباه کرد  الان یه دختر ۲۸ که دیگه ...

خبر مرگشو بیارن.😡😡

بخاطر اوک تحفه انقدر زجر کشید ک دیگ نمیتونه مامان بشه

آخه.چ زجری میکشه.

کاش خدا زود تاوان کاراشونو نشونشون بده. لااقل یکم تسکینه واسه دردش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بخاطر نفقه میندازن عزیزم

یعنی من موهامو از دست تو میکنم.

داره به احساست زندگیت سلامتیت روحیه ات لطمه وارد میشه باز میگی میندازمش زندان

حتما....ولی بخدا هرچقدرم بخواگ قوی باشم یجایی کم میارم یاد اندک خاطرات خوبمون میفتم

خب همون موقع خاطرات بدم یادت بیاد اون شبی که گفت همه چی تموم یادتب یاد باباتو یادت بیاد مامانت رو یاد بیار داداشت که زد تو سرشو یادت بیار...تو عاشق نیستی فقط وابسته ای اینم خوب میشه لطفا قوی باش و بهش نشون بده یه دختر اگه قوی باشه چه کارا که نمیکنه...مهرتو بگیر طلاقتم بگیر خودت پیش قدم شو نه اون...بگو یه ماهه نیومده سراغم خانوادتم شاهد اونوخ اونم متهم میشه و مجبور.از توهیناش بگو از اخلاق بدش حتی الکی بگو دوبار تو گوشمم زده ولی خودت و خانوادتو نجات بده لطفا عزیز دل من

یعنی من موهامو از دست تو میکنم. داره به احساست زندگیت سلامتیت روحیه ات لطمه وارد میشه باز میگی میند ...

اره میندازم چزونده منو باید بچزونمش

اره میندازم چزونده منو باید بچزونمش

اگه میخوای بچزونیش اول باید شاد باشی.به فکر خودت باشی .

بعد به فکر انتقام باشی.بهترین انتقام تو میتونه خوشبختیت باشه.

خب همون موقع خاطرات بدم یادت بیاد اون شبی که گفت همه چی تموم یادتب یاد باباتو یادت بیاد مامانت رو یا ...

باوکیل صحبت کردم میگه حق باتوعه هم میتونی طلاقتو بگیری هم مهریتو....میگه کاملا حق باتوعه طلاقتم خیلی راحته.....ولی نامزدم میگه نه حق بامنه منم حرف دارم بزنم😞

حتما....ولی بخدا هرچقدرم بخواگ قوی باشم یجایی کم میارم یاد اندک خاطرات خوبمون میفتم

فاطمه تو که انقدر میخوایش برا زندگیت بجنگ 

من از قبل تاپیکاتو خوندم

یه سوال دارم 

خانوادت واقعا ب طلاق راضین؟ یا به حرف میگن؟

چون دیده بودم که روی ازدواجت خیلی مصر بودن و دوست داشتن زودتر ازدواج کنی 

ببین الان خاطراتت کمه وقتی بری خونه خودت وابسته تر میشی! 

اگر خونتون جدا از خانوادش بود شاید امیدی بهش بود دراینده اما الان اصلا طرف جلو نمیاد که دستتو بگیره ببره تا ببینیم بعدش چه خواهد شد

اخررره بی مسئولیتیه 

نوبره بخدا

و خدا هست ....
اگه میخوای بچزونیش اول باید شاد باشی.به فکر خودت باشی . بعد به فکر انتقام باشی.بهترین انتقام تو میت ...

اوهوم....ولی قبول کن فعلا نمیتونم چون یه ضربه ی بزرگه

فاطمه جان یکم به خودت بیا

بخدا فوقش یک سال افسرده میشی

الان که نامزدی جدایی راحت تره با این اخلاقای نامزدت

ببین مثلا عروسی کنی بری تموم خاطرات عروسی،تموم خاطرات کنار هم بودن،تموم خاطرات باهم خوابیدن،غذا پختن ،خونه اماده کردن و هزاران چیز دیگه اضافه میشه و دل کندن سختتر میشه

بعدشم میدونی بعد عروسی جدا شدن خیلی سختتره؟؟

تا حکم بگیری و جهازی که با هزار امید بردی و برگردونی؟؟

یا چقدر باید دادگاه بری و بیای که بتونی طلاق بگیری؟؟

کلی هم باید حرف بشنوی

الان اوضاعت بهتره برای جداشدن

لطفا گوش کن

پارسال همین موقع ها همین حرفارو به صمیمی ترین دوستم گفتم و اون فقط بخاطر علاقه ای که داشت گوش نکرد و الان ۴ ماهه داره پله های دادگاه رو میره و میاد و بیشتر از ۱۵ میلیون خرج وکیل کرده ،هنوزم شوهرش راضی به جدایی نیس،اگه زمان نامزدی جدا میشد الان نه پولش از دستش رفته بود نه شناسنامه اش خراب شده بود نه اسمش شده بود زن مطلقه.

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
بخاطر نفقه میندازن عزیزم

حالا تو گیر اینی ک بندازنش زندان؟؟؟

خیالت راحت زندانیش نمیکنن

برو خودتو نجات بده گیر دادی ب زندانی شدن اون

واسه مهریم وقتی شغلش آزاده معلوم نیس درآمدش چقدره.نصف مهریه بهت تعلق میگیره اونم۴_۵ماه ی سک بهت میدن

تماااام

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فاطمه تو که انقدر میخوایش برا زندگیت بجنگ  من از قبل تاپیکاتو خوندم یه سوال دارم  خانوا ...

خانوادم میگن طلاق

2706