2733
2739
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79588 بازدید | 1616 پست
مگ الان فقرا هوا میخورن؟؟؟من فقیر نیستم اما در مقابل دارایی پدرم فقیرم الحمدلله هیچ لذتی هم بالاتر ا ...

پس نگو فقیر.فقیر ساعت صدتومنی هم نمیتونه واسه زنش بخره.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
چی؟؟؟پولدارا دروغ گو هستن!!!نمیگی شاید ب یکی بر بخوره؟؟؟؟

نه عزیزم به پولدارا بر نمیخوره فقط بادی به غبغب میندازن 

شما نگران نباش

میدونی از فکر و خیاله پول کردن دکتره ارزون بری و بچه هاتو از دست بدی یعنی چی ؟؟؟

میدونی زندگی بعدش چه معنی میگیره 

دیگه به فکر برخوردن به کسی نباش ، به جایی بر نمیخوره

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبخشید ولی پولدارا علاوه بر پولداری دروغگو هم هستن .... الکی ادای مشکل دارا رو درمیارن پولداره وا ...

مشکل ازدواج دارن چون هر کی جرات نمیکنه بیاد سمتشون

یا انقدر ادم احمق جوگیر هستن که موقعیتشونو نمیسنجن میخوان برن خواستگاریشون باعث حرص و جوش طرف میشن

وقتی کسی مشکل اساسی بارداری داشته باشه اگه بهترین دکترای جهان هم بره مشکلش برطرف نمیشه

پسر عمه جوونم رفت المان خود سمیعی عملش کرد گفت کارش تا چند ماه دیگه تمومه

مشکل عاطفی داره شاید یه نفر با پدر مادرش و خانوادش مشکل اساسی داشته باشه  اونا زندگیشو زهر کنن

شاید همسرش خانوم باز باشه شاید مشکل اعصاب و روان داشته باشه و بدبین و شکاک باشه

2728
چرا داده به خیلیا همه چی رو‌ با هم داده

فکر می‌کنی...اینطور نیست

دوستای من فکر میکنن من همه چیزم روبراهه...خبر از بیماری روحیم ندارن ... خبر از بیماری جسمی که چقدر در ماه کورتون میخورم ندارن..... فقط عزیزانم میدونن..حتی فامیل هم نمیدونن

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
مشکلات معنوی ربطی به پولدار بودن نداره.آدم نباید فقیر معنویات باشه.فقیر مادی رو میشه یکاریش کرد.

😑باشه اینجام مدینه فاضله هست!!!!مشکل مادی حل بشا مشکل معنوی خودش حله

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2740
انقدری دارم که تا اخر عمرم بهترینارو داشته باشم دیگه ریز مقدارش برای شما چه فرقی داره؟؟

اخه احساس میکنم خیلی پولدار نیستی.چون پولدارا وقتشون تو نی نی سایت نمیذارن.دنبال پول دراوردن 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
پس نگو فقیر.فقیر ساعت صدتومنی هم نمیتونه واسه زنش بخره.

دقيقن

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

من یه سوال بپرسم پولدار رو چی حساب میکنین؟ماشین چن میلیاردی؟خونه چقدری؟

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
اخه احساس میکنم خیلی پولدار نیستی.چون پولدارا وقتشون تو نی نی سایت نمیذارن.دنبال پول دراوردن 

چرا همچين فكري ميكني؟ اينهمه دكتر تو سايت داريم ك قاعدتا پولدارن اينا همشون دروغ ميگن؟؟؟

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
الان شما چقدر پولداری؟2 .3 میلیارد پول داری؟

شوهر من بيشتر داره ولي به خودم نميگم پولدار😐😐😐

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2706