2733
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79594 بازدید | 1616 پست
اخه جالبیش اینه پولدارا میگن سلامتی شما مال ما پول ما مال شما.پاش بیفته جون میدن واسه هزار تومن

من به بحث سلامتی کار ندارم و دروغم نمیگم من نوعی ارامش رفاهیم نباشه نمیتونم زندگی کنم سلامتی و پول و باهم میخوام 

میبخشید ولی پولدارا علاوه بر پولداری دروغگو هم هستن .... الکی ادای مشکل دارا رو درمیارن پولداره وا ...

من بهت پول میدم شما فقط برام آرامش بخر باشه ؟ میتونی؟

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط مالی خیلی خوبی داریم ولی متاسفانه من بیمار هستم هم جسمی و هم روحی ....

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2731
میدونم چی میگی عزیزم ولی کلا آدمای پول دار و بی پول میتونن مشکلات شبیه هم داشته باشن ولی ب اون بی پو ...

اره متوجهم چی میگی قطعا همینطوره قطعا فشار مالی خیلی بزرگ و مهمه تو زندگی 

2740
مریضی لا علاج وسواس فکری بچه های ول و غیر قابل کنترل مشکل در زندگی زناشویی خیلی چیزا هس ک با پول ...

اینایی که گفتین در ادمهای فقیر ۱۰۰ برابرش هست

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
من به بحث سلامتی کار ندارم و دروغم نمیگم من نوعی ارامش رفاهیم نباشه نمیتونم زندگی کنم سلامتی و پول و ...

الان شما چقدر پولداری؟2 .3 میلیارد پول داری؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اوه چه شعاری....ببخشید الان یعنی بجای  گوشت و مرغ هوا میخوری؟

مگ الان فقرا هوا میخورن؟؟؟من فقیر نیستم اما در مقابل دارایی پدرم فقیرم الحمدلله هیچ لذتی هم بالاتر از این فقر نیست باهمسرم از دنیا لذت میبرم

خونه بابام یکسره دعوا بود یکسره کتک کاری استرس تنش الان دارم کیف دنیارو میکنم بااین تفاوت ک هدیه روز زن همسرم ساعت صد هزار تومانیه و از ساعت دو سه میلیون تومانی خبری نیست ک بدررررررک و بهتر

بیا هرچی دارم مال تو و اما اگه آرامش داری به من بده 

ارامش ربطي ب پولداري و بي پولي نداره مگه ادماي بي پول همه ارامش دارن؟؟؟؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2706