2733
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79594 بازدید | 1616 پست
آدما باهم متفاوتن خوش به حال خواهر  شما که به جز بحث مالی مشکل دیگه ای نداره

اخه جالبیش اینه پولدارا میگن سلامتی شما مال ما پول ما مال شما.پاش بیفته جون میدن واسه هزار تومن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
مشکل مالی 100 تا مشکل دیگ دنبال خودش میلزه

اونکه اره ولی ببین خیلی مشکلاتم هست که با پول حل نمیشه خوب مثل خیانت مثل ادمای نامربوط که وارد زندگیت میشن مثه اینکه خیلیا طمع پول باباتو داشته باشن و ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور میکنی حاضرم بی پول باشم اما به جای خواهری چیزی داشتم ک فقط درد و دل میکردم ؟

بیا پولاتو بده ب من با من درد دل کن 😂

دور از شوخی خودمم خواهر نداشتم بی خواهری خیلی بده آدم حس تنهایی میکنه ولی خب در عوض دوست زیاد داشتم با رفیق بازی جبران میشد

💜

میبخشید ولی پولدارا علاوه بر پولداری دروغگو هم هستن ....

الکی ادای مشکل دارا رو درمیارن

پولداره واقعی مشکله ازدواج نداره ، چون بهترین کیسا میان سمتش

مشکل بچه دار شدن نداره چون بهترین دکترا میره 

مشکل عاطفی نداره چون مرکزه توجهه

مشکل نداره ، داره سعی میکنه از بی دغدغگی ادای مشکل دربیاره سرش گرم باشه

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
2731

واقعا خوش به حال شما بی پولها😏😏😏😏

شما نمیفهمید چقدر قدم زدن تو خونه بزرگمون سخته چون بزرگه من میترسم ...دلم میخواد مدقع مسافرت  برم کنار خیابون چادر بزنم دوست ندارم برم هتل های گرون قیمت  چرا شماها درک نمیکنید

ماشینمون که دیگه نگو اصلا ...کاش پراید بود ...خوشم نمیاد ازش ...پراید بیشتر دوست دارم ..

نمیدونید چقدر سخته مسافرت های خارجی و هتل های آنچنانی 

اه اا ه حالم به هم خورد از این زندگی ....بر گرفته از تخیلاتم 

بیا پولاتو بده ب من با من درد دل کن 😂 دور از شوخی خودمم خواهر نداشتم بی خواهری خیلی بده آدم حس تنه ...

بیا هرچی دارم مال تو و اما اگه آرامش داری به من بده 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

خدا همه چی رو باهم به کسی نمیده

یه نفر هست پولدار دربدر دنبال بچه 

یه نفر دوازده تا بچه داره و فقره

یه نفر پولدار بچه عقب مانده داره

اون یکی پولدار کچل زن خوشگل داره  

یکی هست بی پول و خوشتیپ اما پول نداره زن بگیره و هزاران مورد دیگه

الحمدالله
2740
باایشون نیستم ولی متنفرم ازجمله عشق بایدباشه پول مهم نیست!!!مگه به بقال وقصاب میشه بجای پول عشق داد! ...

منم از همینا لجم میگیره.دنیای الان دنیای پول....پول نداشته باشی حتی نفس کشیدنتم از این همه گرونی سخت میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اونکه اره ولی ببین خیلی مشکلاتم هست که با پول حل نمیشه خوب مثل خیانت مثل ادمای نامربوط که وارد زندگی ...

میدونم چی میگی عزیزم ولی کلا آدمای پول دار و بی پول میتونن مشکلات شبیه هم داشته باشن ولی ب اون بی پوله صد درصد سخت تر میگذره

💜

تا حالا شده مهمون بیاد خونت خجالت بکشی چیزی نداشته باشی تا حالا شده تازه عقد کنی شبانه روز فکر تهیه جهازت باشی و هرچی از اون اشغال تربخری برا جهازت...

پولدارا چی؟عروس ک میشن دو روزه میرن هرچی مارکه میخرن هرچی دکتر از اون بهتره میرن هر لباسی بهتره میموشن هر مدرسه غیرانتفاعی بهتر بچه هاشون میفرستن  هرکشور بهتر اقامت مبگیدن

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

پولدار نيستم

ولي مشكل مالي هم نداشتم تا حالا

تنها مشكلم بچس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706