2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یبار بچه بودم ماه عسل یه مردی اومده بود تو آب داشت غرق میشد بعد نجات پیدا کردنش دیگه اصلا یه دقیقه هم نمیتونست بخوابه اونموقع حتی با وجود بچگی و تخیلی بودن هم اون مرده یه هفته ذهنمو درگیر کرد از اونموقع تا الان همچین چیزی نشنیده بودم الانم که از شما شنیدم فکر کنم باز تا یه هفته با خودم کلنجار برم که چرا اینقدر میخوابم تو زندگی😂

بابا ژن برتر شمایید بقیه همش اداست ماشاالله 😂👏 خواهرت میانگین چقدر میخوابه؟

😂😂

خواهرجان والا صبح زود میره سرکار ب محض رسیدن خونه‌ میخوابه، بیدارش میکنن شام‌ میخوره دوباره میخوابه تا صبح 😁😁 فکرکنم تقریبا میشه ۱۰ ساعت شایدم ۱۱ 

ما همیشه باهاش شوخی میکنیم میگیم تو اشرف مخلوقاتی سرت نرسیده به متکا خوابی 🤣🤣

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
دقیقااا خواب بزرگترین لذت زندگیه

میدونی بخدا من ۴ و نیم پامیشم (جر جمعه ها که شبش بیدارم چون روزش انداره خرسی خوابیدم😂)۶ باید محل کار باشیم و بعد از ظهر هم تا مسیر ۱ ساعته رو برسم حدود ۳ شده تا ناهار بخورم ۴ ۵ شده اصلا نا ندارم شبها ۱۲ خوابم میبره گاهی عصرا ۵ خوابم میبره همون دو مبل یا جایی اگه نمیخوابیدم میمردم😅

من یه چند وقتی بود که خانواده شوهرم باهام بد شده بودن 

هر چی هم فکر میکردم که دلیلش چیه نمی‌فهمیدم 

یه خواهر شوهر ۲۰ ساله دارم مجرده ، من و شوهرم خیلی دوسش داشتیم و هواش را همه جوره داشتیم و حمایتش میکردیم ، خیلی باهاش صمیمی بودم و تا حالا خودم چند بار واسش خواستگارای خوب فرستادم و دلم میخواست بهترین ها مال اون بشه 

دیروز فهمیدم اون داره پدر و مادرش را علیه من تحریک می‌کنه و علت ناراحتی خانوادش از من هم حرفای اونه 

انقد این ضربه به من شدید بود که الان بی خواب شدم و فکر و خیالش نمیذاره بخوابم 

خیلی ناراحتم 

چرا بعضی آدما انقد بی چشم و رو هستن 

گاهی داری مار تو آستین پرورش میدی خودت خبر نداری

😂😂 خواهرجان والا صبح زود میره سرکار ب محض رسیدن خونه‌ میخوابه، بیدارش میکنن شام‌ میخوره دوباره می ...

اوووو حقا موقع تقسیم حق خواب شما از صف اومدین بیرون حقتونو خواهرت گرفته😂😂

نرمالش ۷ و ۸ ساعت خوبه بعضی روزا ۱۰ ۱۱ ساعتم بد نیس

ای کاش میشد از بدنیا اومدن تا مرگ اصلا نخوابیو و لذتشو نکشی اونوقت میشد تو خیلی کارا پیشرفت بیشتری کرد🥲

2706