2737
2734

بچه ها داداشم رزیدنته سال 3 هست یه مریض داشته یه دختر که از 4 سالگی بیمارستان بوده و از وقتی داداشم رزیدنت شده مسئولش بوده و حواسش بهش بوده داداشم وابسته بود بهش خیلی . آخه سه سال پیشش بود و جالب این جاست دو بار براش هم اون هم پرسنل بیمارستان جشن تولد گرفتن توی جشن تولد آخرشم داداشم براش انگشتر کوچولو طلا خرید کادو داد بهش الان دو روز پیش خبر رسید فوت شده دختره و داداشم خیلیییی ناراحت شد و غیبش زد  تا چند ساعت پیش که مست و پاره اومد خونه من. شوهرم هم پرستاره و پیش داداشمه و دوستن  . از شوهرم پرسیدم که داداشم سهل انگاری کرده که فوت شده دختره چون خیلیییی حالش بده داداشم اونم گفت از همه پرستارا و دکترای تخصص پرسیدم گفتن نه این مریض فوت می‌شده در هر صورت چون مریضیش نادر و دارو هاش تولید نمیشن الان داداشم بعد دو روز اومده خونههه مستتتتت و پارههععع یک ساعت داخل دستشوییه از وقتی اومده داره گریه میکنه میگه می‌خوام انصراف بدم حق این مریض نبود بمیره. با 29 سال سن دارهه زار زار گریه میکنه و نگری میزنه چه خاکی بریزم تو سرم بابام گفت اگه ببینمش شهیدش میکنم چه غلطی کنم مننننننننننن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

۲۹ سالشع بابات چرا درک نمیکنه

شد شد نشد باآرزوهام  میرم زیر خاک 😄خدایا باورم نمیشه در حق من این کار ها بشه و هیچ نگی 😔 من از بیگانگان ننالم که هرچه با من کرد آشنا کرد👵 میخوام آدم خوبی باشم آدم ها نمیزارن میخوام آدم بدی بشم خدا نمیزاره اخه اینم شد زندگی‌من‌فقط‌نفس میکشم که نگن‌مرده وگرنه من خیلی وقته مردم 👩‍🦲

انگشترو مامانش داده به داداشم . داداشم هم انگشترو گرفته دارههه زاررررر میزنه. شوهرم گفت پدر مادرش اینقدر گریه نکردن که این کرد و روده بر شده از خنده من چه کار کنممممو

2740

مست کرده برا این که یه مریض فوت شده، بعدا که هی مریض فوتی میبینه میخواد چکار کنه به نظرم جنبه نداره از لحاظ روحی ضعیفه

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸

من شما رو تصور کردم 😄

شد شد نشد باآرزوهام  میرم زیر خاک 😄خدایا باورم نمیشه در حق من این کار ها بشه و هیچ نگی 😔 من از بیگانگان ننالم که هرچه با من کرد آشنا کرد👵 میخوام آدم خوبی باشم آدم ها نمیزارن میخوام آدم بدی بشم خدا نمیزاره اخه اینم شد زندگی‌من‌فقط‌نفس میکشم که نگن‌مرده وگرنه من خیلی وقته مردم 👩‍🦲

آخی الهی 

به نظرم طبیعیه ، آدم تو سه سال وابسته میشه بلاخره 

الان هر چی گفت میخوام انصراف بدم شما چیزی نگید 

بهش زمان بدید تا با این موضوع کنار بیاد. کم کم خودش اروم میشه 

2706