2733
2739
عنوان

مراحل طلاق توافقي بهم ميگن بچه ها ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5976 بازدید | 108 پست
شما چرا جدا شدین؟

ما از اول تفاهم نداشتیم شوهرم نه اهله دوده ،نه چشم چرون،اهل کاره اما خیلی متعصبه و اعتقادات خاص خودشو داره ،اهل زندگی سنتیه زن سنتی دوست داره ک تو خونه باشه بپزه بزاره برداره و خبری از بیرون نداشته باشه ،رو حجاب خیلی حساسه ،روی رفت و امد بیشتر ،اهل جشن و عروسی نیست ۱۱ساله ازدواج کردیم یه عروسی نرفتیم حتی عقد و عروسی داداش خودش،اهل مهمونی رفتن هم نیست اونقدم تلخه رفتارش ک مهمونم نمیاد خونمون،کلا با من خیلی متفاوته ۱۱ساله سعی کردم بپذیرم شرایطمو و باهاش کنار بیام اما نتونستم همیشه حسرت خوردم سکوت کردم ب امید دروست شدن اما خب ذات ادما رو نمیشه عوض کرد نه اون تونسته منو عوض کنه نه من اونو،خلاصه با وجود اینکه یه دختر ۹ساله هم دارم اما تصمیم گرفتم ک جداشم ،راستش بیشتر میترسیدم از جداشدن از بیرون اومدن از نقطه امن اما مشاور بهم گفت  یا بپذیر این شرایطو و چشمتو ببند و بساز یا بیا بیرون ازین پیله و برو دنبال اون چیزایی ک تو سرته و حسرتشو داری،خیلی فکر کردم تا تصمیمم نهایی شد من ادمه سوختن و ساختن نیستم یعنی دیگه نیستم یگه میخوام واسه خوده خودم باشم فارغ از هر زور و اجباری...

😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگم خودم نفرینش نمیکنم باور میکنی؟ مهریه کم و بیش اقساطشو پرداخت میکنه. من خیلی سعی کردم بعد از طلاق ...

دقيقا درست ميگي چون يه اشتباه ببين ادم به چه تباهي ميبره 

من واقعا ديگه تحمل  بدبختي ندارم خسته شدم 

hair coloris ~ hair keratin 
2731
ما از اول تفاهم نداشتیم شوهرم نه اهله دوده ،نه چشم چرون،اهل کاره اما خیلی متعصبه و اعتقادات خاص خودش ...

غروز كاذب مسخره داشته  واقعا ادم يك باز زندگي ميكنه 

دخترت پيش خودته ؟ سر كار ميري ؟؟

عزیزم باهاش برو محصر اسناد رسمی سند قطعی تنظیم کنید ک خیالت راحت باشه 

پس مهريه تنظيم كنم بعد بريم دادگاه توافقي ؟ يا حق طلاق بگيرم بعد توافقي ميشه محكم كاري ؟ 

2740
تا بیان درست بشن ک بعید میدونم ما پیر میشیم 😓 فقط این طلاق لعنتی خیلی بده یه مدت افسرده میشه عادم& ...

ديگه دست خودمونه بايد قوي باشيم كم غذاب خونه شوهر كشيديم حالا باز بعد سوگوار شيم براش 

خودتو و دخترتو نجات دادی خوشبخت بشی به ارزوهات برسی ایشالا

ممنونم عزیزم البته دخترم با من نمیاد پدرشو خیلی دوست داره گفته پیشش میمونم چون پدرش از لحاظ مالی تا حالا واسش کم نزاشته تقریبا هر چی ک خواسته تا الان براش فراهم کرده و ذهنیتشو نسبت ب من خراب کرده گفته اگه با مادرت بری دیگه نمیتونی تو رفاه باشی و باید بری سختی بکشی ،منم اجبارش نکردم امیدوارم ک خودش ب این نتیجه برسه ک بخاد بیاد پیش من بمونه ،دوری از بچه سخته اما خب چاره ای نیست ،هیچ خوشی اسون بدست نمیاد،امیدم ب خداست

😎
غروز كاذب مسخره داشته  واقعا ادم يك باز زندگي ميكنه  دخترت پيش خودته ؟ سر كار ميري ؟ ...

نه پیش شوهرم میمونه ،هنوز مرحله اخر طلاقم مونده ایشالا یکی دو هفته دیگه تمومه بعدش اره حتما میرم سرکار

😎
ممنونم عزیزم البته دخترم با من نمیاد پدرشو خیلی دوست داره گفته پیشش میمونم چون پدرش از لحاظ مالی تا ...

بزار بمونه عزيزم ديدن كه ميبينيش چاره نيست اينجوري كمي زندگي خودتو ميسازي 

نه پیش شوهرم میمونه ،هنوز مرحله اخر طلاقم مونده ایشالا یکی دو هفته دیگه تمومه بعدش اره حتما میرم سرک ...

چيزيم ازش ميگيري واسه مهريه ؟  مگه حق وكالت داشته باشي باز طول ميكشه ؟ مراحلش چجوريه ؟ الات تو يه خونه هستين ؟ 

پس مهريه تنظيم كنم بعد بريم دادگاه توافقي ؟ يا حق طلاق بگيرم بعد توافقي ميشه محكم كاري ؟ 

میتونی هم مهریه و هم وکالت طلاق رو تنظیم کنی ک خیالت راحت باشه ک جا نمیزنه شوهرت ،اخه من ۵/۶دفه تقاضای توافقی دادم هر بار شوهرم جا میزد نمیومد یا دیگران واسطه میشدن ک حالا کنار بیاید باهم و این حرفا همینطور کش پیدا کرد تا ۱۱سال ،اگر واقعا میخوای جدا شی و راه اخرته بهترین کار حق طلاقه ک دیگه نتونه زیرش بزنه

😎
2706