2752
2734
عنوان

مراحل طلاق توافقي بهم ميگن بچه ها ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5983 بازدید | 108 پست
۲۶۵ تا سکه میدونی چقدر میشه؟ 😂 یه قرون نداره فقط قسط داره این خونه هم باید ۱۱ سال ماهی یک تومن ...

حق داري شوهر  منم هيچي نداره جز ٥٠ ميليون ٢٠ ميخواد بده بقيه قسطي 😐 مجبورم باز  از هيچي بهتره 

به خدا اصلا الكيه مهريه طرف كه اس پاس هيچي نميده نه زندان ميره والا 

hair coloris ~ hair keratin 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا صبرمون بده پشیمون نشده از کارش؟ اخه وضع منم مثل شماست

پشیمون هم بشه که نمیاد بگه... چون تقریبا یکی دو ماه بعد از طلاق با کسی که میخواست ازدواج کرد. منم تقریبا ده ماه بعدش ازدواج کردم و راه برگشتن براش بسته شد. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
يعني پس با وكالت طلاق بهتره نه ؟ اينجوري مشارره نمخواد ؟ مهريتم گرفتي ؟ 

من همون روز یه سند هم تو دفتر خونه واسه مهریه تنظیم کردم ک یه بخش از مهریه رو گرفتم بقیو رو بخشیدم ،والا وکیل ب من پیشنهاد وکالت طلاق داد چون من میترسیدم تو طلاق توافقی شوهرم پشیمون شه و جا بزنه گفت بهترین کار اینه ک وکالت تام ازش بگیری

😎
خداروشکر  ازدواحت هم مبارک 😍😍😍😍 متولد ۶۴ هستی؟

مرسی عزیزم. بله، اواخر 64

منم برای شما و همه خانومای مثل خودم آرزوی خوشبختی و بهترین‌ها رو دارم.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اره ديگه يه پوليم به جيب بزنن تعداد قسط خودم شوهرم بايد تعيي كنيم ؟ وكيل نگيرم چي ؟ 

اگه بخواین تو محضر سند واسه مهریه تنظیم کنید تمام چیزا رو میتونین بنویسین اعم از پیش پرداخت تعداد قسطا میزان قسط و همه مسائل حقوقی،اگر وکالت بگیری بدون وکیل نمیتونی روش اقدام کنی حتما وکیل لازمه ،اگه نمیخوای وکیل بگیری باید بری دادگاه تقاضای طلاق توافقی بدی ک در اون صورت شوهرت باید تو تمام جلسات مشاوره و دادگاه  و دفتر ثبت طلاق حضور داشته باشه 

😎
چرا ، یه پسر دارم که موقع جداییمون 5 سالش بود، الآن هم شش سالش تازه تموم شده. اون زمان که خیلی چشمش ...

بگو تو تو همين من موندي عوضي حالا يكي ديگه ميخواي بدبخت كني 

پشیمون هم بشه که نمیاد بگه... چون تقریبا یکی دو ماه بعد از طلاق با کسی که میخواست ازدواج کرد. منم تق ...

عزيزم الان خوبه وضع زندگيت ؟ خدا شكر 

بگو تو تو همين من موندي عوضي حالا يكي ديگه ميخواي بدبخت كني 

اونی که باهاش ازدواج کرد خودش همه اینا رو میدونست، منم باهاش صحبت کردم، دیگه کسی که عشق!!! چشماشو کور کرده که نمیشه باهاش صحبت منطقی کرد. خودش خواست. ان‌شاءاله که پشیمون نشده باشه.

عزيزم الان خوبه وضع زندگيت ؟ خدا شكر 

خدا رو شکر، من راضی هستم. همسر فعلیم، هم برای من همسر خوبیه، هم برای پسرم ، پدر خوبیه. 

امیدوارم شما هم به زندگی ایده‌آلتون برسید. 

من بین عشق و عقل ، عقل رو انتخاب کردم

حالا نه به عشقم رسیدم نه به ارامش

زندگیم رو با سختی درست کردم

اخرش شد این

اگه واقعا اخرش طلاق بود همون عشق رو میچشیدم

والا نه پول داشت نه سرمایه نه تحصیلات

زندگیم در عین خوب بودن شد این

فقط مشکلم شده هیزیش

هنوز توی شک رفتنو موندن هستم

اگه بخواین تو محضر سند واسه مهریه تنظیم کنید تمام چیزا رو میتونین بنویسین اعم از پیش پرداخت تعداد قس ...

ممنون عزيزم موندم چيكا كنم 

صبح ميره درخواست بده مهريه كي بايد مشخص شه بنويسه سرم كلا نره فردا تنها ميره 

2706