2726
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215115 بازدید | 3042 پست
اسی کوشی

شرمنده دارم مینویسم براتون یکم صبور باشید دوستای نازنینم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مولانا میگه خوب خوبی  را کند جذب   این را بدان .الطیبات الطیبین بر وی بخوان . در جهان هر ...

نخیر بافقط فکر کردن ثروتمند نمیشین باقدرت میگم نه. شما بیاید صبح تا شب شب تا صبح ثروت رو تجسم کنید توذهنتون ،هی بیاید تجسم کنید تجسم تجسم بعد یهو بگی عه پس چرا ثروتمند نمیشم؟ برای اینکه این نیست،برای اینکه قانون جذب رو درست وکامل متوجه نشدین.قانون جذب هرگز اینو نمیگه که برید درباره ثروت فکر کنید تا ثروتمند شید قانون جذب اینو نمیگه که برو بشین هی تجسم کن تا ثروتمند شی اصلا و ابدا تعریفش این نیست.

توفیلم راز(پیشنهاد میکنم حتما ببینیش)اومده یه مفهمومی رو بفهمونه و چون مفهوم ارتعاش رو حذف کرده بودن متاسفانه نتونستن مفهوم رو کامل برسونن به مردم ،به خاطر اینو یه سری مسائل دیگه است که ما مفهوم قانون جذب رو نمیدونیم.قانون جذب یا همون قانون اصلی ارتعاش، قانون اصلیه جهانه چیزی که حرف اول رو تو جهان میزنه همه ی قوانین دیگه زیر پرچم این قانون  دارن جون میگیرن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2728

همه ی ما ادم ها داریم با این قانون زندگی میکنیم ما زندگیمون رو دارفیم با این قانون میسازیم چه بدونیم چه ندونیم،چه بخوایم چه نخوایم.اما یه چیز جالب،همه ثروتمندا همه ی ادمای موفق و همه ی ادمای بزرگ ومشهور قانون جذب رو بلد بودن و از این قانون استفاده میکردن اونا به صورت اگاهانه استفاده  میکردن  میدونستن چیه و چجور باید استفاده اش کرد بلد بودن .

حالا که با مفهوم ارتعاش اشنا شدیدو دونستین که باید با خواسته هاتون هم ارتعاش بشید حالا باید از کجا بفهمیم که با این خواسته امون هم ارتعاش شدیم؟

وازکجا بدونیم این ارتعاشمون ارتعاش مثبته؟.

مثال:من میخوام ارتعاش ثروت رو بفرستم از کجا بدونم که خوبه؟ ببینید احساس شما راهنمای شماست اگه شما دارین به ثروت فکر میکنید اگه شما یه انسان ثروتمند رو میبینید.اگه شما چیزایی که باثروت درارتباطن رو میبینین و احساستون بده یعنی شما با ثروت هم ارتعاش نیستید،این یه راهنمای کامله وقتی که شما درباره چیزی احساستون بده یعنی شما با اون چیز هم ارتعاش نیستید خیلی راحت .من یه شخصی رو میبینم سوار پورشه شده داره میره و من احساسم به اون شخص بده یعنی اینکه من با اون پورشه هم ارتعاش نیستم وجذبشم نمیکنم .

اگه من یه رابطه خوب رو میبینم دونفر عاشق هم هستن دارن باهم صحبت میکنن دونفر دارن به هم عشق میورزن ،واحساسم خوب نیست حالم بد میشه یعنی  اینکه من با اون رابطه هم ارتعاش نیستم نمیتونم روابط خوب رو بسازم

ایا این چیزا رو میدونستین؟و می گفتین قانون جذب یه چیز کاملا الکیه؟

قانون جذب همیگه شما با اون چیزایی که میخواید باید هم ارتعاش بشین کل وجودتون باید بشه ثروت کل وجودتون باید بشه رابطه خوب واحساستون باید بهشون خوب باشه .اگه اینطوری باشید رابطه خوب رو میسازید ثروت رو به دست میارید به اهدافتون خواهید رسید شما برای رسیدن به یک هدف باید با اون هدف هم ارتعاش بشید تا بهش برسید اگر احساستون خوب نیست اگر شما به هدفی فکر میکنید واحساستون خوب نیست به اون  هدف نمیرسید باید از احساستون کمک بگیرید تا با هدفتون هم ارتعاش بشید 

ایا این چیزا رو میدونستین؟و می گفتین قانون جذب یه چیز کاملا الکیه؟ قانون جذب همیگه شما با اون چیزای ...

یعنی من اگه حس بدی پیدا میکنم ثروت پس هیچ وقت جذبش نمیکنم ؟؟؟پس چرا هر وقت به یک چیز منفی فکر میکنم و نمیخوام جذبش کنم جذب میشه؟؟؟

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
ایا این چیزا رو میدونستین؟و می گفتین قانون جذب یه چیز کاملا الکیه؟ قانون جذب همیگه شما با اون چیزای ...

عزیزم خیلی مفیده دارم میخونم.لااااایکککک..هزارتا

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
یعنی من اگه حس بدی پیدا میکنم ثروت پس هیچ وقت جذبش نمیکنم ؟؟؟پس چرا هر وقت به یک چیز منفی فکر میکنم ...

مثلا داری به ثروت فکر میکنی حس وحالت بد میشه یعنی هم ارتعاش نیستی بالا کامل توضیح دادم

‌‌‌

جانم؟

بچه ها اگه استقبال بشه و مفید باشه هرشب یه اصول وقاعده رو کامل توضیح میدم 

همه ما به صورت ناخودآگاه از قانون جذب استفاده میکنیم و شاید متوجه نباشیم اما من چند وقتیه شروع کردم و دارم سعی میکنم از قانون جذب و ارتعاش به صورت ارادی و خودآگاه استفاده کنم و ایمان دارم موفق میشم چون به قدرت ذهن خودم و به قدرت خدا و کائنات ایمان دارم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2706