2733
2734
عنوان

مراحل طلاق توافقي بهم ميگن بچه ها ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5972 بازدید | 108 پست
ممنونم عزیزم البته دخترم با من نمیاد پدرشو خیلی دوست داره گفته پیشش میمونم چون پدرش از لحاظ مالی تا ...

خدا دخترتو برات نگه داره. دوری از بچه واقعا سخته، ولی حالا که طاقتشو داری، دخترت هم توی این شرایط سخت اقتصادی پیش پدرش باشه و رفاه داشته باشه راحت‌تر میتونه زندگی کنه. دغدغه خودت هم کمتر میشه. فقط حس دلتنگی مادرانه آزاردهندس که اونم خدا تواناییشو بهت بیشتر بده. امیدوارم به وقتش دخترت برگرده پیشت. 

متأسفانه این خیلی بده که بعد از طلاق پدر و مادر وجهه همدیگه رو جلوی بچه خراب میکنن. هر چقدر هم که یکی از این دو نفر مقصر باشه، باز هم برای اون بچه قهرمان زندگیه...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
میتونی هم مهریه و هم وکالت طلاق رو تنظیم کنی ک خیالت راحت باشه ک جا نمیزنه شوهرت ،اخه من ۵/۶دفه تقاض ...

درسته عزيزم پس فردا بگم نره 

راستي اگه بره خودش دادگاه تنهايي واسه توافقي مهريه كي ثبت ميشه چي به چيه كه بده ؟  ميترسم بره اونحا بگه زنم چيزي نمخواد سرم كلاه بره ميشه ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا دخترتو برات نگه داره. دوری از بچه واقعا سخته، ولی حالا که طاقتشو داری، دخترت هم توی این شرایط سخ ...

اي خواهر ادم بيشعور مگه اين چيزا حاليشه اگه اخلاق درست حسابي داشت دوستمون طلاق تميگرفت 

چيزيم ازش ميگيري واسه مهريه ؟  مگه حق وكالت داشته باشي باز طول ميكشه ؟ مراحلش چجوريه ؟ الات تو ...

من فقط ۱۶تومن طلب داشت از داداشم اونو فقط برداشتم اونم البته ب زور اصلا راضی نمیشد چیزی بده،با حق طلاق حدودا یک ماه و نیم نهایت طول میکشه چون باید مشاوره اجباری بری خودت تنها،باید بری پیش وکیل اون وقت مشاوره میگیره و بهت میگه بعدم مشاوره میری و میگی ما سازش نداریم بعدش ک مشاور تایید کرد یه ازمایش بارداری و دادگاه و محضر ،بله من هنوز خونه رو ترک نکردم منتظرم تا مهر طلاق تو شناسنامم بخوره بعد برم اخه نگرانم اگر قبلش برم پشت سرم حرفا و قصه هایی دروست کنن شوهرم و خانوادش ک شوهر داشته و رفته پی ....نمیخوام ذهن دخترمو خراب کنند

😎
2742
من فقط ۱۶تومن طلب داشت از داداشم اونو فقط برداشتم اونم البته ب زور اصلا راضی نمیشد چیزی بده،با حق طل ...

منم خونم هنوز هستم چون برم ميدونم ميكنه پاتوق 

البته من خانوادم تهران هستن خودم اينجا غربيم جاي ندارم برم 🙁😔 

خيلي سخته تو يه خونه باشي تو مرحله طلاق ، باز خواسته هم ممكنه به وجود بياد براش

خدا دخترتو برات نگه داره. دوری از بچه واقعا سخته، ولی حالا که طاقتشو داری، دخترت هم توی این شرایط سخ ...

ممنونم عزیزم اره واقعا خودمن وقتی فکرشو میکنم میبینم شرایطش پیش پدرش خیلی بهتره بالاخره من تا بخام ب زندگیم یه سر و سامون بدم چندسال طول میکشه ،ناچارم ک طاقت بیارم چون میدونم ک ادامه زندگی ممکن نبود و فقط امیدم ب روزیه ک شرایطم طوری بشه ک دخترم بیاد پیشم با رضایت قلبی خودش،واقعا شوهرم منو خیلی خرد کرده جلو دخترم تو این چندسال همیشه ب فکر یارگیری بود تو این زندگی ب فکر اینکه بچه رو جذب خودش کنه ،حتی الان جلو دخترم بهم میگه وقتی بری مطمئنم دخترم حتی اسمتو هم نمیاره حتی بهت زنگهم نمیزنه ،واسه یه مادر خیلی سخته شنیدن این حرفا اما صبوری میکنم تا زمان همه چیزو حل کنه🌺

😎
درسته عزيزم پس فردا بگم نره  راستي اگه بره خودش دادگاه تنهايي واسه توافقي مهريه كي ثبت ميشه چي ...

نمتونه این حرفو بزنه فقط میتونه تقاضای طلاق توافقی بده واسه مهریه تو دددگاه از شما پرسیده میشه ک ب چه شکل میخواید بگیرید و همون توافقتون ثبت میشه 

😎
نمتونه این حرفو بزنه فقط میتونه تقاضای طلاق توافقی بده واسه مهریه تو دددگاه از شما پرسیده میشه ک ب چ ...

عزيزم مرسي ازت واقعا كمكم كردي از هم درديت ممنونم ايشالله هر چي خيره واست اتفاق بيافته گلم ❤️😘

2740
منم خونم هنوز هستم چون برم ميدونم ميكنه پاتوق  البته من خانوادم تهران هستن خودم اينجا غربيم جا ...

اره دقیقا من سه ماه این شرایط بدو دارم تحمل میکنم خیلی بهم فشار میاره حتی خرجیم رو قط کرده  ،حق بیرون رفتن ندارم جز هفته ای یه بار خونه مادرم ،مثلا میره واسه خودش و دخترم خوراکی و شام میگیره میبرن میخورن اصلا انگار نه انگار منم هستم یا خودشون دوتا میرن تفریح و گردش بدون اینکه ب من توجه کنن ،اما من تحمل کردم دیگه چیزی نمونده بالاخره تموم میشه

😎
اره دقیقا من سه ماه این شرایط بدو دارم تحمل میکنم خیلی بهم فشار میاره حتی خرجیم رو قط کرده  ،حق ...

رابطه ازت نميخواد ؟ ببيخشيد اين سوال پرسيدم چون من تحت فسار اين موضوع هستم 

١١٤ تا اما كل سرمايش ٥٠ ميليون پوله چه فايده 

بگو برید محضر وکالت در طلاقو به تو بده کلیه شرایط و توافقاتتونم بنویسید محضری کنید جلسات مشاوره هم بگو شوهرم نمیاد دیگه ام نمی تونه زیر هیچی بزنه خودت طلاق بگیر که اونم دیگه نخواد بیاد

ماله منم توافقی بود هیچی نگرفتم ازش حوصله نداشتم برم دادگاه بیام بچمم خودم گرفتم ولی کاش میدادم به خ ...

چند ساله جدا شدي ؟ اره سخته نگه داشتن بچه تو اين اوضاع 

مشكلتون چي بود 

2706