2733
2734
عنوان

دیدید کسایی بعد طلاقشون به عشق قبلیشون برسن؟ یکی برام گف عجیب بود

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی چرا میپرسی 

نکنه میخوایی جدا شی؟

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

یه نفرو میشناسم بعد از ازدواج با یه پسره دوست شد. پسره نشست زیرپاش که طلاق بگیر، خودم میگیرمت و برات فلان زندگی و میسازم و ...کلی ام حرفای عاشقانه تو گو‌شش خونده بود. دختره ام کم سن و سال بود، خام شد. پاش و کرد تو یه کفش باید طلاق بگیرم. خلاصه طلاق گرفت، ولی دوست پسرش واسه ازدواج نیومد جلو. بعد چندسال، پیغام داد به شوهر سابقش که من پشیمونم و دوست دارم برگردم. شوهره خیییییییلی عاشقش بود. حرف مردم و زخم زبوناشون و به جون خرید و دوباره باهاش ازدواج کرد. الان ۳ تا بچه دارن، خیییلی ام خوشبختن

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
شما چی؟ ازدواج نکرده بودید تواون مدت؟ و ایا تو اون ده سال تونستید فراموشش کنید؟

من ازدواج کردم دو تا بچه طلاق گرفتم تمام اون ده سال هم عاشقش بودم وقتی جدا شدم اومد سراغم اصرار کرد به برگشت راستش دیگه دیدم اصلا حسی ندارم عشقی ندارم بهش انگار از دور قشنگ بود پسش زدم کلا 

من ازدواج کردم دو تا بچه طلاق گرفتم تمام اون ده سال هم عاشقش بودم وقتی جدا شدم اومد سراغم اصرار کرد ...

توکه میگی تمام اون ده سال عاشقش بودی که بعد میگی دیدی حسی نداری     الان گیج شدم😅

توکه میگی تمام اون ده سال عاشقش بودی که بعد میگی دیدی حسی نداری     الان گیج شدم😅

اصولا ادما وقتی میرن از دوری و غم نبودنشون حس میکنی هنوز عاشقشون هستی،وقتی برمیگردن چندوقتی ازش میگذره میبینی نه اون عشق نبوده یجور دلتنگی بوده و دیگه انگار اون آدم رو نمیخوای چون دیگه طرز فکرت و ایده آل هات عوض شده دیگه اون ادم قبلی نیستی