2733
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست

@حلواشکری    

@حلوای_اهوازی    

@حلواسیاه    

@کدوحلوایی    

@حلوالوزدماوند    

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@شوهردوست     @شوهرم_عشقمه     @شوهر_جون     @تازه_ازدواج_کرد ...

اخری😂😂😂😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
عزیزم من خیلی وقته موافقتمو اعلام کردم صفحه های قبل من موافقم    

اوووف من هميشه عاشق شما بودم 

😍😍😍

از همين تريبون اعلام ميكنم اگه حذف تاپيكا اختياري بشه من بازم توو خصوصي شما هستم همچنان😁😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
@نی_نی_یار_5     انلاینین که،یه چیزی بگین عزیزم

من موافقم عزیزم صفحه های قبل هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
کی‌گفته من بابام‌کله گندس؟:)اتفاقا کلش خیلیم‌کوچولو بود منه بابک زنجانی‌تونستم رو پای خودم بایستم و ...

خانواگي آدماي خود ساخته اي بودين ماشالله😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
اوووف من هميشه عاشق شما بودم  😍😍😍 از همين تريبون اعلام ميكنم اگه حذف تاپيكا اختياري بشه من ...

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
اوووف من هميشه عاشق شما بودم  😍😍😍 از همين تريبون اعلام ميكنم اگه حذف تاپيكا اختياري بشه من ...

پرو نشو دیگه🤣🤣

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
کی‌گفته من بابام‌کله گندس؟:)اتفاقا کلش خیلیم‌کوچولو بود منه بابک زنجانی‌تونستم رو پای خودم بایستم و ...

بگو ماشینت چیه تا میزان بزرگی کله اش رو بگم😂😂

I am a queen because I have a cute mad king
2706