2733
2734

شوهرم خیلی ادم خوبیه فقط غیرتیه غیرتشم در این حد نیس منو نزاره برم بیرون یا بگه باید حتما چادر سر کنی یا حتما من تمام گوشیتو چک کنم 

در این حده که میگه مانتو بلند بپوش یا موهاتو زیاد نریز بیرون چون شهرستانیم همه همو میشناسن و ادمای بدی هستن حرف دربیارن 

و از عروسی ها مختلط هم بدش میاد ولی درکل ادم خوبیه تو شهرای دیگم آزادم میزارع

حالا خواهرم ی فیلم دیده تو تیوی دختره و پسره اول خوب بودن همو دوست داشتن بعد پسره دخترع رو میزدع گوشیشو میگرفته تو خوته زندونیش نیکردع هزار تا بلاسرش میاورده 

میگه اونو دیدم یاد تو و شوهرت افتادن تو دلم گفتم نکنه شوهره اینم ایتطور شه خدا نکرده اخر عاقبتش گفتم چ ربطی داره؟؟؟؟

یا مثلا فرق بین غیرتیو بددلو شکاکو نمیدونه ب شوهر من میگه بددل منم کلی سرش داد زدم حق داشتم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره حق داشتی 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

تحت هیچ شرایطی کار خواهرتون رو تایید نمیکنمحتی اگه نیت خوبی نسبت به شما داشته باشه 

اما به شخصه از اینکه کسی بخواد بهم بگه کاری رو بکنم یا نکنم هم متنفرم ، حالا میخواد شوهرم باشه یا هرکس دیگه

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍

شوهر شما غیرتی نیستن

اما انرمال و خیلی عجیب هم نیستن

به هر صورت وقتی شما از وضعیتتون راضی هستین

خواهرتون حق دخالت و طعنه و توهین نداره

اینو یبار مستقیم تو روش بگین

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
2740

ملی و راه های نرفته....اون پسر مریض روانی بود چون تو بچگیش باباش با مادرش اینکارو کرده بوده 

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
من از ترس اینکه ازدواج کنم بگه خودتو عروسک  کن برا بیرون.. اردواج نکردم

جاان؟؟؟؟

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
من نگفتم چک میکنه گفتم نمیکنه اصلا فقط میگه مانتوت کوتاه نباشه موهات زیاد بیرون نباشه تا دیر وقت بیر ...

حرف های بدی نمیزنه عزیزم اما میخوای اگه به دلت بد افتاده با مشاور مشورت کنی؟ شوهرتون مذهبیه؟ اهل نماز و روزه ست؟

فاروس:فانوس دریایی😊
2706