2752
2734

یسری هاشون هستن خیلی ادا در میارن ..صدا نازک میکنن کلفت میکنن کلا ا اینا که رو حرف زدن و صداشون خیلی مانور میدن بیزارم😃😃نه اینکه بگم طرف باید بد زبون و لات باشه نه..فقط از ادمایی ادایی خوشم نمیاد ..چون خودم ادم ادایی نیستم😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

190

من نفهمیدم چرا اینقد سوزنتون رو قد گیر کرده

دنیل ردکلیف  ب اون معروفی زنش از خودش  بلند تره چی شده مگه

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
اه لعنتی بازم این🤣🤣

😂😂😂تاریخ فراموش نخواهد کرد

ولی بنده خدا خیلییی هیت گرفت من دلم سوخت براش 

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
😂😂😂😂😂اره واقعا چه معنی میده یه پسر مث یه دختر بشینه عذا بخوره

اره واقعا باید علف تو باغچه رو بخوره تهش😂😂چه معنی داره بیاد کنار یه دختر تو رستوران غذا سفارش بده

خیلی زشته واقعاا😂😂😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
😂😂😂تاریخ فراموش نخواهد کرد ولی بنده خدا خیلییی هیت گرفت من دلم سوخت براش 

خوب شد من بد جوری ب خودم گرفته بودم

دلم میخواس خفه ش کننممم

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.

تعصب بیش از حد رو یه موضوعی داشته باشه..

حالا می تونه خانواده باشه یا یه دین و مذهبی باشه یا یه تیم خاصی حتی اگه رو خودمم به طور مشکوک متعصب باشه کنسله.

اینجور آدما خیلی خطرناکن و هرکاری از دستشون بر میاد.

خلاصه که هرجا از اینا دیدید فرار کنید🏃‍♀️

صدامو داری؟؟💔
2706