2752
2734
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28732 بازدید | 2672 پست
مگه اسمت ساراست؟😂😂😂

نه عزیزم من بابک زنجانیم ولی به کسی نگو😎😐😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار نی نی یار جواب داد گفت نمیشه چون اینجوری خیلیا تاپیک میزنن وملتو میزارن سرکار راحت هم پاک میک ...

وااا الان اینطوری کسی سرکارمون نمیزاره؟

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2731
جوون پدرش چیکارس؟

ميگن كشاورز ميباشد در اين حد پولشون حلاله

مديوني فكر ديگه كني😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@نی_نی_یار_5     ني ني يار محبوبم توام بيا بگو موافقم انگشت بزن شر منو از توو خصوصيت كم ...

عزیزم من خیلی وقته موافقتمو اعلام کردم صفحه های قبل

من موافقم  

ميشه عامل هاي فنا ناپذيريتو برامون نام ببري؟؟ عايا پدره كله گنده داشتن نميتواند يكي از دلايلش باشد؟ ...

کی‌گفته من بابام‌کله گندس؟:)اتفاقا کلش خیلیم‌کوچولو بود

منه بابک زنجانی‌تونستم رو پای خودم بایستم و‌پول‌همتونو بکشم‌بالا😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2706