2733
2739

مسوول محترم سایت لطفا اجازه بده ما خودمون تاپیکامون حذف کنیم خسته شدیم از بس التماس کردیم و کسی به دادمون نرسید حالا که ۲۴ ساعته اینجا هستیم و سایت رو میچرخونیم با جفنگیاتمون با حرفای قشنگمون حالا هر کدوم شد این حق رو هم به خودمون بدین 

با تشکر اعضای نی نی سایت

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه بار نی نی یار جواب داد گفت نمیشه چون اینجوری خیلیا تاپیک میزنن وملتو میزارن سرکار راحت هم پاک میکنن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

اررررره

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
موافقم

چرا من تورو تو هرتاپیکی میبینم احساس میکنم مردی😂😂😂😂😂😂هی میرم رو پروفایلت میبنم زده زن😓😓😓

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

تازه بچها کجای کارین

دیگه همین تاپیکایی که میزنیمو نی نی یاراهم نمیخان پاک کنن😢😢

کلا با حذف تاپیک خدافظی کنین

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2706