2733
2734
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28732 بازدید | 2672 پست
باز اینجوری با قاعده باشه اره خوبه روزی یکی یا هفته ای دو سه تا  ولی اینکه بشه روزی ۵ تا پاک ک ...

اره موافقم ولی بنطرم روزی یدونه بشه پاک کرد حیلی خوبه

اخه الان با این وضعیت واقعا بده

I am a queen because I have a cute mad king

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عاقا من الان خوندم جریان چیه !  مخالف این کارم  چون هرکی می یاد دروغ می گه و یا کلاشی می ...

حالا منو با تیر نزنید 😂😂😂😂

ولی خدایش سایت باید اصلاح بشه .

تاپیک گدایی و دروغ باید براش جرم گذاری بشه .

یکم تاپیک مفید باب بشه .

چندکاربری حذف بشه .

و....

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2731

الان بریم ساختمون سازی

@سیمان      

@ماسه      

@میله      بیاین امضا بدین 😜😜😜😜

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
کلا سایت مشکل بنیادی داره بلید فکر اساسی بکنن آمار مزاحما خیلی بالاست سرکاریا خیلی زیاده هر نفر میت ...

سايت دقيقا شده وقت كشي 

ولي از طرف مشكلات احتماعي اقتصادي سياسي باهم رابطه مستقيم دارن هر كدومش ميتونه باعث شه سايت فيلتر شه اينا هم از همينش ميترسن

ولي در كل خود كاربرا هم نسبت به تاپيكااي سركاري بيشتر هيجان نشون ميدن

مثلا تاپيكاي وقيح توو ٣٠ ثانيه ميره بالاي ١٠ صفحه همه هم ميشينن خوش بش ميكنن باهاش 

درحالي ك ني ني بارا گفتن ممنوعه ولي براشون مهم نيست چون ميدونن چيزي ك زياده سيمكارت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
الان بریم ساختمون سازی @سیمان     @ماسه     @میله    

😂😂😂💣

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

@من_شوشوام    

@عشق_شوشو1    

@منوشوشوونینی    

@نفس_شوشو    

@عاشق_شوشو_معشوق_شوشو    

عشق شوشوها امضا لطفا

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
باورت میشه من امضام ازیناس که همه میکنن؟ دقیقا همینجوره😐 امضامو کامل انجام ندادم تا جعل ...

اره يوقت جعل ميشه داراييتو ميكشن بالا😕😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@پیتزا_مخلوط     @پیتزابامرغ     @پیتزا_سبزیجات     @پیتزاتنو ...

دلم خواست زبون روزه ای

خانوممممممممممممممم واقعا که چجوری دلت میاد جلوی ادمای روزه دار و باردار پیتزاهارو بریزی تو تگااااااا

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
کثافت عین نهال خائنی😂بلا من خشگلم بانوی شایسته ۲۰۱۹ شدما خودتم ندید میدونم دافی😂😂

خيانتكارا جذاب ترن😂😂😂😂البته خيانتكاراي خارجي نه ايراني هاي درب داغون

شوخي ميكنممم عزيزممم ميدووونم خوشگلي