2737
2739
عنوان

واقعا تقصیر منه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 102 پست

بابات خوب جوابشو داده

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر رفتار سمیه چیپ بوده یعنی خودش به فکرش نرسیده بره گواهینامه بگیره تا دیده خواهرشوهرش گرفته سریع ...

بعد رفته طلبکارانه از پدرشوهرش پول خواسته 😐😐😐😐😐 یعنی دلم میخواد برم دونه دونه گیساشو بکنم بچه پررو

چقدر رفتار سمیه چیپ بوده یعنی خودش به فکرش نرسیده بره گواهینامه بگیره تا دیده خواهرشوهرش گرفته سریع ...

درسته 

ولی قطعا اگه کسی بهت دروغ بگه ناراحت میشی

رفتار استارتر هم چیپ بوده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2742

تقصیر تو نبوده عزیزم 

قرار نیس هر کاری میکنی به همه بگی 

رفتارش زشت بوده و حسودیشو خیلی بروز میده 

خانومایی هم که میگن تقصیر شماست احتمالا دل خوشی از خواهر شوهراشون ندارن کلا خواهر شوهر بی تقصیرم مقصر میدونن 

دیگ شروع کرد که من با دخترتون چه فرقی دارم برای اون میدین برای من نمیدین حالا بابام گفت این مجرده هنوز تو خونمه و سمیه ساکت نمیشد بابامم عصبانی شد که اصلا پول خودمو دلم می خواد بهش بدم ...داداشم وضع مالیش عادیه ولی از بس زنش خرج داره همیشه هشتش گرو نهشه ...دیگه به هر چیزی بود داداشم پول  جور کرد اینم رفت کلاس و هنوز که هنوزه امتحان رو رد میشه و کلی هزینه دوباره میزاره رو دستمون 

2740
تقصیر تو نبوده عزیزم  قرار نیس هر کاری میکنی به همه بگی  رفتارش زشت بوده و حسودیشو خیلی ...

من حرفی ندارم😐

عروسک رفته از خواهر شوهرش پرسیده گواهینامه داری اونم گفته نه

بعد تو ی موقعیت گواهینامه شو رو کرده و عروسه رو ضایع

بعدم میگن بی تقصیرع

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
دیگ شروع کرد که من با دخترتون چه فرقی دارم برای اون میدین برای من نمیدین حالا بابام گفت این مجرده هن ...

خب جیب داداشت با شما جداست بذار خرج بذاره رو دستش . شما بادروغتون بدتر حساسش کردین . از طرفی هرچقدر هم ک خرج داره یا بره کار کنه یا طلاق بگیره یا شوهرش خرجشو بده یا دهنشو ببنده این چ توقعیه از پدرت داره!! چقدر پررو ...

درسته  ولی قطعا اگه کسی بهت دروغ بگه ناراحت میشی رفتار استارتر هم چیپ بوده

من هیچوقت درمورد مسائل شخصی آدما ازشون سوال نمیپرسم که مجبور بشن بهم دروغ بگن. خودش اگه دوست داشته باشه میگه بهم. 

2706