2733
2739
عنوان

واقعا تقصیر منه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 102 پست

تا حدودی درکت میکنم. منم هفته پیش النگو خریده بود شوهرم برام منم دستم کردم که ذوق کنه از هدیه ش استفاده کردم. همونشب داداشم اینا اومدن خونم. زن داداشم تا النگومو دید گفت وای چه قشنگه شوهرت خریده؟ بعد بدون اینکه من جواب بدم رفت به داداشم گفت یاد بگیر و خلاصه جلوی شوهرم کلی با داداشم بد صحبت کرد. حالا شوهر من کلا از این اخلاقای رمانتیک و اینا نداره اون النگو رم از بس از قبل  بهش گفتم خریده بود. من خودم شاغلم اصلا هیچوقت ازش پول نمیگیرم. ولی داداشم درامدش خوبه و کارتشم همیشه دست زنشه . ولی جلوی شوهرم آبروی داداشمو برد. خیلی ناراحت شدم. الان رفتم از پس انداز خودم یه دونه دیگه لنگه اون النگو رو گرفتم ولی میترسم بیاد ببینه باز یه عکس العمل اینجوری نشون بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد پلیس گفت که گواهینامه و مدارک ماشینو بدین سمیه گفت گواهینامه نداره پلیس هم نگام کرد و گفت نداری ...

وااااااه.   اول اینکه   کار خودت    زشت تر  بود     .  خودت  بیشتر   حسادت   داری.     حالا  چه جوری   رانندگی   کردی      با یه  بار  نشستن    فوری  پلیس جلوت   رو  گرفت.   این همه   ادم کمر بند   نمیبندن    تو یه مسیر  کوتاه.     بعدشم     اگه   زنداداشت این کارو کرده   خوب   کرده.   ولی   انگار  از خودت    قصه   دراوردی

2731

تا میتونی هوای باباتو داشته باش، نه طوریکه بفهمه داری غیرعادی رفتار میکنی، پیش بابات وقتی زنداداشت مساد حرف میزنه تو هیچی نگو و گریه کن، بزار بابات بفهمه اون خیلی پررو هست، خیلی زیادی پررو هست زنداداشت، خدا باباتو برات حفظ کنه، اون هست که باید طرفدارت باشه که هست 

تا حدودی درکت میکنم. منم هفته پیش النگو خریده بود شوهرم برام منم دستم کردم که ذوق کنه از هدیه ش استف ...

برو بخر،دستت کن بذار بترکه از حسادت

عروس ما هم همین جوری بود.انگار خودشو رقیب ما میدونست.من خواهرم در برابر تمام بدیهاش و حرفهاش سکوت کردیم و هروقت داداشم واسش کادو میخرید و مسافرت میرفت ما داداشمو بیشتر تشویق کردیم و هی ب عروسمون گفتیم عه مثلا چرا جای ۴ تا النگو ۶ تا نخریدی.یا چرا این انقد طلاهات سبکه و ....

الان کمی بهتر شده،ولی هنوززززز حسادت میکنه

2740
برو بخر،دستت کن بذار بترکه از حسادت عروس ما هم همین جوری بود.انگار خودشو رقیب ما میدونست.من خواهرم ...

نه آخه دلم برای داداشم میسوزه روز و شب کار میکنه کارش دست خانومه ولی به جای آبروداری ، جلوی دیگران اینجوری رفتار میکنه. الانم میدونم اگه زنش ببینه باز میره دهن اون بدبخت داداشمو صاف میکنه

نه آخه دلم برای داداشم میسوزه روز و شب کار میکنه کارش دست خانومه ولی به جای آبروداری ، جلوی دیگران ا ...

داداشت جای اینکه سکوت کنه ب خانومش بگه قرار نیست تو مثل خواهرم ک شاغله طلا داشته باشی و بپوشی

زنداداشت خیلییییی رو مخه

رفتار مادرت هم خیلی عجیبه

به نظر من دیگه چیزی پنهان نکن و اتفاقا خیلی عادی از داشته هات استفاده کن 

جلوش خودنمایی نکن و مانور نده ولی زندگی معمولی خودت رو بکن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید