2410
2553
عنوان

واقعا تقصیر منه؟؟

1109 بازدید | 102 پست

تو رو خدا اول بخونین فک نکنین من حسودم یا این چیزا ولی دیگ هر چیزی حدی داره من خواهر شوهرم و می خوام راجب عروس حرف بزنم اونایی که ناراحتن نخونن بهتره تا بهم توهین کنیم..خب بریم سراغ ماجرا....من مجردم ۱۹ سالمه و عروسمون حدود ۲۵ سالشه ...من از همون اول متوجه شدم که داره حسودی میکنه به مامانم میگفتم میگفت تو حساسی اون خیلی ام خوبه حالا یکم سنش بیشتر شه پخته تر میشه و این حرفا ...الانم یه بچه دو ساله داره دیگ این اواخر اینقدر چشمو هم چشمی می کنه که مامانم تازه اومده بهم میگه حالا میفهمم چی میگی...من همچین که تولد ۱۸ سالگیم شد فرداش رفتم کلاس رانندگی ولی بع اون نگفتم و رفتم و گواهینامه گرفتمو نفهمید تا اینکه یه روز با مامانم رفته بود مهمونی و راه دور بود مامانم زنگ زد به من که برم دنبالشون سوار شد گفت مگه تو گواهینامه داری گفتم نه اونم اومد جلو نشست و هر چی گفتم کمربندتو ببند جریمه میشم میگفت به من چه اونی که برات گواهینامه گرفته جریمتو بده تا می خواستم جوابشو بده مامانم گفت ساکت چیزی نگو من راه افتادم و پلیس جلو مو گرفت و جریمه کرد و زنداداشم به اسم مستعار سمیه اومد پایین ...هستین بقیشو بگم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خوب تا اینجاش که کار خودت بد بوده.دروغ گفتی ، وقتی نشستی پشت فرمون چرا میگی گواهینامه ندارم مگه میخواست گواهینامه ات رو بخوره؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706