2733
2734
عنوان

خانوما شما جای من بودید چیکار میکردید صادقانه بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 74 پست
راستش من تک عروسم و تا حالا بین همسرم و برادرش فرقی نذاشتن  اما اگر اون شرایط پیش بیاد نه حرفی ...

چه وحشتناک

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقااااا منم مشکل شما رو داشتم ک الحمدلله ک،، رفع بشه

برای ما عروسی نگرفتن

وسایلایی ک داماد باید میخرید نخریدن

برادرشوهر بزرگه ی یخچال سوخته داشت مادرشوهرم میگفت اونو ازش بخرین ارزون بهتون‌میده درست کنید استفاده کنید ولی‌میخواست برای این برادرشوهرم یخچال ساید بگیره خونه براش بگیره خلاصه ک همه‌چیز بگیره

درصورتی ک ب شوهر‌من ن ارثی‌دادن ن کاری و کمکی خیلییییی داشتم خودخوری میکردم

بجز اون چون من غریبه ام خیلیییی عذابم میداد خانم

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
2731
چه وحشتناک

چیزی که عوض داره گله نداره 

بین بچه ها فرق گذاشتن تاوانش همینه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
چیزی که عوض داره گله نداره  بین بچه ها فرق گذاشتن تاوانش همینه

ولی منو همسرم انقدر احساس پر بودن داریم که اصلا برامون مهم نیست ، خدا روزی رسونه و انسانه و تلاشش ، نگاه به دست کسی نداریم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

شرایط منم تقریبا مثل شماست،جوری ب اونا رسیدن و ب خانومش احترام میذارن بهت بگم سرت سوت میکشه،ولی اصلا برام مهم نیس چون روزی رو یکی دیگه میده،

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
یعنی چه جوری؟

گفتم ، همیشه بهترین پذیرایی بهترین هدیه هرکار بتونم میکنم براشون اصلا هم توقع ندارم ، خدای مهربونم هم فرق هایی که گذاشته میشه برام صد برابر جبران می‌کنه کم کم 

دقیقا فرق گذاشتن اوج نامردیه

خواهر بزرگم معاون بانک هست ...همیشه هم ب من خواهر وسطیم فخر میفروشه که مثل ما محتاج شوهر نیس دستش تو جیب خودشه

...حتی یه بار شوهرم تو جمع گفت اون خونه ای که بهش دادین برجی ۱۵ میلیون کرایش هست که شما دارین کمکش میکنید🥺