2752
2734
عنوان

خانوما شما جای من بودید چیکار میکردید صادقانه بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 74 پست
هیچ خانواده ای نیس که بین بچه هاشون فرق نذاره ....اگ بگن فرق نمیزاریم دروغه

حرفت کاااملا حقه 

جالب ابنکه برای فرزند محبوب بودن یا بابد پولدار ترین بچه باشی یا ناخلف ترین بچه😐

اون بچه هاییکه وضع مالیشون معمولیه و احترام پدر و مادرو زیاد دارن کشکن😐

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همین شرایط شمارو دارم خیلی سنگین تر بگم شاخ درمیاری ولی مثل یک خانم با وقار رفت و آمد دارم و شادم و هدیه میدم و.... حتی شوهرمو آروم میکنم میگم روزی دست خداست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
رفتارتون باهاشون چطوریه؟بالا نمیزارید یعنی چی؟

یعنی مثلا بیان خونه م چندمدل غذا نمیزارم، خودمو هلاک نمیکنم، عادی برخورد میکنم

خونشون برم هدیه زیاد نمیبرم، به حرفاشون اهمیت نمیدم، برا خودم بزرگشون نمیکنم که فکرکنن چه خبره و کی هستن

اونا هم ادمای معمولی هستن هیچوقت تو ذهنت بزرگشون نکن

2731

من از خدامه که یه پاپاسی هم از سمت اونا نیاد تو زندگی ما

و خداروشکر میکنم که محتاجشون نیستیم

اون روزایی که باید هوامونو میداشتن و برامون خرج میکردن نکردن، داشتن و نکردن!

الان دیگه مهم نیست برام، واقعا از اعماق قلبم خوشحالم که نیازی بهشون نداریم و اگر برای بقیه مثلا برادرشوهرم خرج کنن اصلا ناراحت نمیشم

والا خانواده‌همسر منم همینن. فقط من هنوز جاری دار نشدم ولی بین من و دامادشون فرق میزارن. منم هفته ای یه بار مهمونم خونشون اونم همینطور. ولی وقتی اونا اونجا دعوتن غذاهای آنچنانی آماده میکنن به من که میرسه میشه سوپ یا عدسی

تولدا و عیدا و.. هم به من کادو نمیدن ولی به عالیجناب کادو میدن. بیخیال شدم دیگه

به جهنم

اخه انقدررر

ما ۳ تا خواهریم...خواهر بزرگم بابام برد سرکار تو بانک ...بعد چند سال جدا شد ..بچش بزرگ کردن...خونه داشت از خودش واسش یه خونه گرفتن نزدیک خودشون....من و خواهر وسطیم هم سهممون شد 👍 همیشه هم پدر مادرم میگن ما فرق نمیزاریم....حالا تو بگو فرق باید شاخ دم داشته باشه؟؟؟؟؟

هر کاری تو زندگی میکنید هر چی کیخرین هر پیشرفتی هر برنامه ای برای پیشرفت آیندتون دارین بهشون نگین و کاملا سیکرت باشه تا میتومین برتی بهتر شدن زندگیتون تلاش کنید و سفر برید و از زندگیتون لذت ببریم و هیچ چشم داشتی از  اونا نداشته باشین

راستش من تک عروسم و تا حالا بین همسرم و برادرش فرقی نذاشتن 

اما اگر اون شرایط پیش بیاد نه حرفی میزنم و نه گلایه ای میکنم . فقط ارتباطم خودم و همسرم رو باهاشون از بیخ و بن قطع میکنم . جوری که نه نامی ازمون پیدا کنن و نه نشونی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
یعنی براتون مهم نیست؟

اصصصصلا حتی لذت میبرم ازین همه استقلالمون و احساس بزرگی دارم بینشون درون خودم پر و شادابم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
یعنی مثلا بیان خونه م چندمدل غذا نمیزارم، خودمو هلاک نمیکنم، عادی برخورد میکنم خونشون برم هدیه زیاد ...

من کاملا برعکس