2737
2739
عنوان

واقعا تقصیر منه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 102 پست

پیاده شد رفت؟

لابد بهش گفتی سمیه نرو

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد پلیس گفت که گواهینامه و مدارک ماشینو بدین سمیه گفت گواهینامه نداره پلیس هم نگام کرد و گفت نداری گفتم چرا دارم و دادم بهش و جریمه کرد و برگشتیم تو ماشین  و بازم کمربندشو نبست و پلیس دید واومد گفت خانوم کمربندتونو ببندین و بست در حین راه گفت نگه دار پیاده شد و من راحت شدم بعد دیدم اومد خونمون و یه شماره حساب داد به بابام و گفت فلان قدر پول بریزین به حساب می خوام گواهینامه بگیرم بابام گفت فک کنم باید شوهرت پول بده نه من

اخه نشستی پشت فرمون 

عقلت نرسید پلیس بگیردت دروغت لو میره؟؟؟؟؟؟خب خودت زمینه درگیریو فراهم کردی

اگه قرار بود نگی چرا رفتی دنبالشون

حالا که رفتی چرا دروغ گفتی مشخص بود پلیس گیر میده دیگه

رفتارهای نسنجیده و بچگونه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بابا یه گواهینامه بوده خواستگار دکتر و پولدار نبوده که ازش پنهنون کردی  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740

هردوتون بچه آید

مادر و پدرتون وی میکشن از دست این دختر و عروس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706