2733
2739

درنظر بگیرید اقا پسر، پسر اول خانوادس و بعد اون چند پسر دیگه هم هست و پدرشون فوت شده و پسر زیاد چیزی نداره وضعشونم معمولی...

بعد ازدواج باید دوباره کمک خرج خانواده باشه؟؟؟؟😳

اگر اینجور باشه چطور میشه درستش کرد؟؟

لطفا کمک کنید مادرشوهرم زنگ میزنه شوهرم میگه پول بده 😐😐😐

اگه از خرج شما نمیزنه مشکلی نیست ..

از هر دستی بدین از همون دست پس میگیرین 

یادتون باشه.

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.

اگه مامانش حقوقی نداره همه پسرا باید کمک کنن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرای دیگه درآمدی خوبی دارند که بتوانند خرج کنند ؟ اگه از سر اجبار هست به نظرم ایرادی ندارد به هر حال خانواده آن از ی خون هستند 

نمی‌دونم اما مثلا خانوادم و دور از جون تصور کردم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2742
اگه از خرج شما نمیزنه مشکلی نیست .. از هر دستی بدین از همون دست پس میگیرین  یادتون باشه.

وضع مالیمون بد هست و واقعا پس انداز هم نداریم فقط کار ک زنده بمونیم

وضع مالیمون بد هست و واقعا پس انداز هم نداریم فقط کار ک زنده بمونیم

پس درست نیست

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
برادرای دیگه درآمدی خوبی دارند که بتوانند خرج کنند ؟ اگه از سر اجبار هست به نظرم ایرادی ندارد به هر ...

بجز خودش ۳ برادر داره که نفری ۱۰ حقوق میگیرن مجرد هستن و با مادر زندگی میکنن

با این حال از همسر بنده‌پول میخاد وضع مالی ما خوب نیست

2740
 بجز خودش ۳ برادر داره که نفری ۱۰ حقوق میگیرن مجرد هستن و با مادر زندگی میکنن با این حال از هم ...

نه خوب وضعشون هم خوبه پس فکر میکنم مشکلی هم باشه از این لحاظ . 

نمی‌دونم والا .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوهرتون هم حتما چون خانوادش هستند دلش نمیاد نه بگه ‌.

سخته  خیلی واقعااا

نه خوب وضعشون هم خوبه پس فکر میکنم مشکلی هم باشه از این لحاظ .  نمی‌دونم والا .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوهر ...

میگه میخام خانوادم سر بلند کنم

پس من چی؟؟

راستش حسادت میکنم به مهر و محبتی که نسبت به خانوادش داره و فکر میکنم اولویت دوم هستم

تنها رفیقم گفت بچه بیار تا دیگه بره زیر خرج فرزند

من بلد نیستم سنی ندارم خانوادم بخاطر ازدواج با همین اقا خودشون دور ‌کردن فقط شماهارو دارم لطف ...

آخی عزیزم خانوادت چرا دیگه

خب چقدر حقوق دارید چقدر پس انداز شوهرت از کجای حقوق میزنه خوب میخوری خوب میپوشی ؟از هرکدوم میزنه همونو درستش کن وام خونگی بردار چمیدونم گوشواره ای چیزی بخر یا بنداز تو سرش تیکه تیکه ذره ذره طلا بگیر اصلا از خودت نزن دلتم براش نسوزه که مردا قدردان نیستن بعدا میگه میخواستی نکنی راه خرجو قشنگ ببند حتی واسه بچه نداشته برنامه ریزی کن برا آیندش طلا بگیر مثلا یا هرچی دیگه ،وقتی دبد پول نداره و مادرشم فرت و فرت تقاضا داره خودش میفهمه چه خبره درست میشه

میگه میخام خانوادم سر بلند کنم پس من چی؟؟ راستش حسادت میکنم به مهر و محبتی که نسبت به خانواد ...

شاید میخواد خانواده اش جلوی بقیه کم نیارند نمی‌دونم والا اما  

این مهر محبتی که به خانوادش داره مطمین باش به شما هم صددرصد داره اتفاقا نشونه ای هست که خانواده دوسته و ختی میتونی بگی قابل اعتماده پس 

اولویت دوم نیستید به نظرم هرکس جایگاه خودش رو داره خواهر برادر همسر پدر و مادر هرمدوم جایگاه خودشون دارند و نمیشه گفت من فلانی رو بیشتر دوست دارم  یا ... . البته در بعضی موارد ممکنه کسی که همیشه پشتت بوده رو خیلییی دوست داشته باشی اما بازم دلیلی نمیشه که عزیزای دیگه ات رو دوست نداشته باشی نه جایگاه اونا تفاوتی نمیکنه . نگران نباشید انشالله همسرتون هم متوجه میشه که چجوری باید هم دل شما رو آروم کنه هم خانواده اش رو . اگه میخواهید بچه بیارید به نظرم با عشق بیارید مطمین باشید ایشون که خانواده دوست هستند عاشق فرزندشون میشن نیازی به فکر اضافی نیست 

2706