2752
2734
عنوان

با نوزاد شلوغ کار چیکار کنم؟

582 بازدید | 39 پست

نوزادم ۱۰ماهشه یعنی هرجا میرم از دستش روانیم به همه چی دست میزنه 

خیلی نا ارومه 

فقط دنبالش راه میوفتم خیلی خستم از دستش 

شبا که میخابه دو دیقه از دستش راحتم 

واقعا نمیدونم چیکار کنم 

خدا❤️

10ماهه دیگه نوزاد محسوب نمیشه

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱۰ ماهه که نوزاد نیست 

در واقع نوپاست 

عزیزم اینایی که گفتی ویژگی طبیعی یه بچه ی سالمه 

انتظار داری یه گوشه بشینه 

خیلی زود این روزا تموم میشه فقط خاطره هاش میمونه 

از هر لحظه ش استفاده کن لذت ببر

خوشحال میشم پیجم 
واقعا کی درست میشه اخه  خیلیییی شلوغه

چار دست و پامیره؟؟؟؟؟

مال من خوابم نداره

بزار دندون در بیاره راه بره تازه اول کاری 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....

راه رفتن یاد بگیره بهتر میشه

خداروشکر سالمه کنجکاویش یعنی باهوشه

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

عزیزم نوزاد به شیرخوار یکی دو ماهه میگن

پسر شما ماشالله مردی شده برای خودش 

هزارماشالله بچه ی سالم باید همینجور باشه

روز به روز هم به این کنجکاوی هاش اضافه میشه

کاملا طبیعی هست و اگه غیر از این بود ایراد داشت

پیشنهاد میکنم تا میتونی مطلب درباره ی این سن بچه ت بخون و کمتر ازش بگو خدای نکرده چشمش نزنی

در ضمن الان تو سن خیلی شیرینی هست

لذت ببر از لحظه لحظه ش که مثل برق و باد میگذره و دلتنگ این روزا خواهی شد

خدا حفظش کنه کوچولو رو

اگر هنری برای ارائه نداری، سکوت بی هنری تو را می‌پوشاند.